Нещодавні смерті кременчуцьких дітей не пов’язані з проведенням щеплень та інфекційними хворобами

Як повідомив керівник міського управління охорони здоров’я Дмитро Петращук, по раптовим смертям трьох дітей, які сталися останнім часом у Кременчуці, поліцією проводяться ретельні розслідування, проте можна сказати, що вони не пов’язані з проведенням щеплень та інфекційними хворобами.

По цим випадкам смертей відкрито кримінальні провадження, а також взято всі можливі аналізи. Після отримання їх результатів і висновків судово-медичної експертизи з’ясуються причини смерті цих дітей.

Як наголосила заступник голови міста Ольга Усанова, педіатрам необхідно посилити роз’яснювальну роботу з батьками щодо необхідності своєчасного  звернення до лікарів у випадку будь-яких ознак захворювання у дитини.

Управління охорони здоров’я ж відпрацює питання, що стосуються взаємодії лікарів-педіатрів, ведучих приватну практику, щодо інформування медичних закладів про хворобу їх пацієнтів і проведення необхідних щеплень.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
166 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов