• Главная
  • У трьох кременчуцьких дітей є шанс потрапити на конкурс «SanremoJunior»
14:30, 17 января 2018 г.

У трьох кременчуцьких дітей є шанс потрапити на конкурс «SanremoJunior»

У трьох кременчуцьких дітей є шанс потрапити на конкурс «SanremoJunior», фото-1

16 січня в Кременчуцькому міському палаці культури відбувся відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» в рамках Міжнародного фестивалю «SanremoJunior-України».

Ініціаторами та організаторами цього вокального конкурсу є громадська організація «Яскраві діти України» та Полтавська обласна державна адміністрація.

Проводиться захід з метою популяризації сучасної естрадної пісні, пошуку та підтримки обдарованої молоді, а також створення умов для формування та розвитку сучасного вокального виконання.

У Кременчуцькому відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості участь взяло близько двадцяти дітей із різних музичних організацій.

Переможницями відбіркового етапу в Кременчуці стали – 14-річна Кисельова Дар’я, яка є учасницею Зразкової вокальної студії «Angels», та 11-річна Льопа Єва,яка ходитьв музичну школу «Katapulta Art Music School».

Окрім того, Полтавське журі запросило до участі в обласному етапі конкурсу і третю конкурсантку від нашого міста – 13-річну Емілію Гапеєву, ученицю Кременчуцької дитячої музичної школи №1 імені Петра Ілліча Чайковського.

27 січня в Полтаві пройде обласний етап відбору, а вже 16 березня в Києві відбудеться фінальний конкурс змагання, на якому виберуть по одному переможцю районного рівня.

На міжнародне змагання «SanremoJunior-2018» потрапить головний переможець конкурсу «Яскраві діти України».

У трьох кременчуцьких дітей є шанс потрапити на конкурс «SanremoJunior», фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#відбірковийетап #всеукраїнськийконкурс #дитячатворчість #яскравідітиукраїни #sanremojunior #діти
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...