Відкритий у Кременчуці Міжнародний центр імені князя Вітовта – перший в Україні (фото та відео)

Сьогодні, 18 січня, в Кременчуці в рамках Року Литви презентували новий Міжнародний інформаційно-комунікаційний центр імені князя Вітовта.

Цей центр знаходиться в новому капітально відремонтованому приміщенні комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв'язків та економічного розвитку міста  «Кременчукінвест», розташованого по вулиці Дмитра Тьомкіна, 4.

Для того, щоб провести ремонт у приміщенні та придбати обладнання, виділили кошти з міського бюджету, а також допомогу надали Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), Посольство Литовської Республіки в Україні та партнери комунального підприємства «Кременчук Інвест».

Кременчужани завдяки впровадженню сучасних комунікаційних технологій, які є у цьому центрі, матимуть можливість переймати передовий досвід своїх партнерів у різних сферах діяльності, а також він стане наступним кроком  реального міжнародного співробітництва.

До того ж, інформаційно-комунікаційний центр імені князя Вітовта у Кременчуці – перший в Україні.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов