Полтавщина вчасно направила кошти до закладів охорони здоров’я

Міністерство охорони здоров’я закликає місцеву владу розподілити фінансування, адже кошти для урядової програми «Доступні ліки» виділено вчасно та в повному обсязі, проте в усіх областях, крім двох, їх не розподілено місцевою владою.

З усієї України надходять повідомлення про те, що громадяни не можуть отримати препарати за програмою «Доступні ліки» – лікарі не видають рецепти, а аптеки кажуть, що немає фінансування, тому пацієнти залишаються без лік.

На початку січня Державна казначейська служба України перерахувала в кожну область заплановану на січень суму – в регіони надійшло 83,3 мільйона гривень коштів на перший місяць року з передбаченого на цей рік 1 мільярду гривень.

Попри це лише Полтавська та Чернігівська області попіклувалися про своїх пацієнтів і направили кошти до закладів охорони здоров’я, а інші – не ухваливши обласні та місцеві бюджети, а також не розподіливши кошти, створюють затримки в роботі програми, що призводить до перерв у лікуванні для пацієнтів, у яких серцево-судинні хвороби, діабет ІІ типу та бронхіальна астма.

Ці затримки найбільше відчувають пацієнти, котрі не мають коштів для придбання потрібних ліків. Саме від місцевої влади залежить швидкість отримання ліків людьми.   

Міністерство спільно з Урядом планує у лютому збільшити перелік ліків, які можна отримати за програмою на сто відсотків безоплатно. Для того, щоб це відбулося успішно, кожна область України повинна налагодити роботу з програмою і перерахувати кошти до місцевих  головних розпорядників.

За матеріалами прес-центра Урядового порталу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов