• Главная
  • Кременчуцький автозавод відновлює КрАЗ-Кугуари спостерігачів ОБСЄ (фото)
12:44, 23 января 2018 г.

Кременчуцький автозавод відновлює КрАЗ-Кугуари спостерігачів ОБСЄ (фото)

Кременчуцький автозавод відновлює КрАЗ-Кугуари спостерігачів ОБСЄ (фото), фото-1

Співпраця Кременчуцького автозаводу та місії ОБСЄ в Україні триває.

Цього разу «АвтоКрАЗ» приступив до виконання комплексу відновлювальних робіт партії броньованих автомобілів «КрАЗ-Кугуар», яка належала представникам спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі з кінця 2015 року.

Тоді автозавод виконав демілітаризацію, а також переобладнання цих «КрАЗ-Кугуарів» і направив їх спостерігачам у неспокійні східні території, де вони виконували завдання ОБСЄ, спрямовані на мирне врегулювання ситуації в Україні.

Легкі бронеавтомобілі «КрАЗ-Кугуар» одними з перших надійшли до національних гвардійців і прикордонників у 2014 році. «КрАЗ-Кугуар» разом із «КрАЗ-Спартанами» через відсутність іншої спецтехніки з перших днів конфлікту на Донбасі стали автомобілями переднього краю та часто використовувалися в якості БТРів, а також інших бойових машин.

Наразі автомобілі «КрАЗ-Кугуар» з пробігом від дев’яти до дванадцяти тисяч кілометрів проходять діагностику та капітальний ремонт, дообладнуються в техніку подвійного призначення – медобладнання залишиться, до того ж, до комплекту автомобіля входитиме турель, котру можна встановити протягом п’ятнадцяти хвилин.

На даній модифікації «КрАЗ-Кугуар» встановлено бензиновий двигун V6, потужністю двісті вісімнадцять кінських сил, механічна п’ятискоростна коробка передач, два паливних баки зі сталевим захистом, об'ємом дев’яносто літрів кожен. Машини розвивають максимальну швидкість сто п’ять кілометрів на годину, їх конструкція якнайкраще адаптована під місцеві умови експлуатації. Усі несучі вузли максимально укріплені – задня підвіска – посилена ресорна, передня – посилена пружинна.

Окрім цього, машини пофарбують в зелений колір, а вже після цього передадуть відновлену і доопрацьовану малу бронетехніку Збройним силам України – планується це зробити до кінця місяця.

За матеріалами прес-центра ПрАТ «АвтоКрАЗ».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#автокраз #обсє #відновлювальніроботи #броньованіавтомобілі #кразкугуар
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...