Як проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року

Офіційна реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Зареєструватись для участі можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Окрім того, на ЗНО цьогоріч не пустять без паспорта. Ці зміни відбулися відповідно до законодавства України, адже зараз паспорт громадянина України отримують у 14-річному віці.

Виняток становлять лише учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не отримали паспорт, бо проживають на окупованих територіях, а також іноземці та особи без громадянства.

Як повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, у 2018-році з переліку предметів, з яких складатимуть іспити на ЗНО, виключили російську мову через невисокий обсяг замовлення на відповідний тест.

Отож, цього року абітурієнти зможуть скласти тестування з одинадцяти предметів загальноосвітнього циклу: українська мова і література; історія України; математика; біологія, географія, фізика, хімія; англійська, іспанська, німецька і французька мови.

З української мови і літератури, математики або історії України, а також одного з предметів, які зазначені у переліку, результати тестування зарахують, як державну підсумкову атестацію.

Випускники шкіл можуть скласти зовнішнє незалежне оцінювання максимум з чотирьох предметів.

Основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня до 23 червня, а додаткова – з 2 до 11 липня.

Розклад проведення зовнішнього незалежного оцінювання:

Математика – 22 травня;

Українська мова та література – 24 травня;

Іспанська, німецька та французька мови – 29 травня;

Англійська – 1 червня;

Біологія – 4 червня;

Історія України – 6 червня;

Географія – 8 червня;

Фізика – 11 червня;

Хімія – 13 червня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
44 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов