Кременчуцькі школярі «патрулювали» разом із правоохоронцями (фото)

23 січня учні Кременчуцької загальноосвітньої школи №20 познайомилися з інспекторами патрульної поліції та «патрулювали» з ними один із маршрутів, який кожного дня охороняється патрульними.

Захід відбувся спільно із громадською організацією «Європейський клуб» у рамках проекту ПОЛіС (поліція та спільнота) за підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів ІREX.

Мета такого заходу – формування у підростаючого покоління поваги до закону та правоохоронців.

Як відмітила інспектор із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Кременчука Ярослава Крамаренко, неформальне середовище та живий контакт молоді і поліцейського дає змогу подолати бар’єр у спілкуванні, а також побудувати довірливі взаємовідносини між ними.

Цього дня діти ознайомилися з щоденною роботою патрульних, розпитавши їх про: роботу та розпорядок дня; нормативи та фізичну підготовку; навчання та плани на майбутнє.

Окрім того, деяких школярів цікавило навчання, заклади освіти та умови вступу до них, адже вони бажають у майбутньому стати поліцейськими.

За матеріалами прес-центра Патрульної поліції Кременчука.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов