• Главная
  • Як правильно обрати предмети на ЗНО 2018 року для вступу у ВНЗ
18:22, 24 января 2018 г.

Як правильно обрати предмети на ЗНО 2018 року для вступу у ВНЗ

Як правильно обрати предмети на ЗНО 2018 року для вступу у ВНЗ, фото-1

Перед обранням дисциплін на зовнішнє незалежне оцінювання кожному вступнику необхідно перевірити перелік конкурсних предметів, які визначено на обрану ним спеціальність у правилах прийому вищих навчальних закладів.

Цього року Міністерством освіти і науки встановлено типовий перелік предметів на ті конкурсні пропозиції, де є бюджетні місця. Два предмети є фіксованими, а третій абітурієнт обирає сам з двох альтернативних варіантів.   

За допомогою переліку предметів на конкретну спеціальність, що знаходиться в правилах прийому, оприлюднених вишами на своїх сайтах, кожен вступник зможе визначити найбільш прийнятну для нього комбінацію предметів залежно від обраної спеціальності.

Цьогорічним випускникам необхідно обрати від трьох до чотирьох предметів із одинадцяти доступних – три дисципліни, з яких вони проходитимуть державну підсумкову атестацію, а четверту – за власним бажанням.

Українська мова та література є обов’язковими для всіх, другий предмет обирається з-поміж математики та історії України, третій (четвертий) – з усіх предметів, крім уже обраних.

Учні професійно-технічних навчальних закладів та ВНЗ, які складатимуть ДПА цього року, здаватимуть ЗНО поки що тільки з української мови та літератури – в майбутньому перелік розширять. 

За матеріалами прес-центра Урядового порталу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#зно #дпа #вступники #перелікконкурснихпредметів #виші #правилаприйому
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...