У Кременчуці з’явилося інклюзивне відділення «Ощадбанку» (фото)

У Кременчуці після капітального ремонту відкрили інклюзивне відділення акціонерного товариства «Ощадбанк» Полтавського регіонального управління. Знаходиться це відділення за адресою: вулиця Небесної Сотні, 27.

Як відзначив голова міста Віталій Малецький, відкриття інклюзивного відділення банку – прогресивний крок на шляху до створення установ нового формату з комфортними умовами обслуговування.   

Раніше у нашому місті не існувало відділень банків із сервісом зорієнтованим на клієнтів різного фінансового сектору та громадян із особливими потребами, а тому саме інклюзивний підхід до обслуговування повинен стати головною концепцією і інших банків міста.

У цій банківській установі створили комфортні зони для обслуговування клієнтів:

-в зоні 24/7 встановили банкомат і для клієнтів з вадами зору, інформаційно-платіжні термінали та телефон для зв’язку з контакт-центром;

-в зонах індивідуального обслуговування клієнтів розташували відкриті робочі місця менеджерів, встановили систему електронного управління чергою, облаштували зони для обслуговування клієнтів із особливими потребами тощо.

Начальник філії Полтавського обласного управління «Ощадбанк» Лідія Логвин повідомила, що в Україні наразі відкрито сімнадцять відділень, які пристосовані до обслуговування людей із особливими потребами, два з них – на Полтавщині.  

Як наголосив голова громадської організації «На крилах надії України» Костянтин Кууск, який став першим клієнтом інклюзивного відділення «Ощадбанку», умови, в яких надаються банківські послуги людям із  особливими потребами, насправді є зручними та комфортними.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
169 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов