Полтавщина має найнижчу смертність дітей у віці до одного року

Полтавщина має найнижчу смертність дітей у віці до одного року, фото-1

Полтавська область посіла друге місце у рейтингу розвитку регіонів, адже досягла успіху за більшістю суспільно значущих критеріїв, а саме: надання нефінансових послуг, виконання ремонтних робіт та приріст експорту товарів і послуг.

«Деловая Столица» підбила підсумки розвитку регіонів за минулий рік – порівнювалися дані двадцяти трьох регіонів і двадцяти суспільно-значущих критеріїв.

За цим рейтингом, другу позицію посідає голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко з результатом 53,5 бали.

Полтавська область є лідером із динаміки нефінансових послуг, а також займає друге місце з виконання будівельних робіт на душу населення, третє місце із надходжень прямих іноземних інвестицій на одного жителя, а четверте – в освоєнні капітальних інвестицій на душу населення.

Виріс об’єм капіталовкладень, а основна його частина пішла у сільське господарство, переробну промисловість, будівництво та транспорт.

Окрім того, Полтавщина входить у п’ятірку лідерів як за приростом експорту товарів і послуг, так і за обсягом експорту на душу населення, проте посідає друге місце знизу за динамікою сільсько-господарчого виробництва.

Полтавська область потрапила в четвірку регіонів із найбільшим зниженням народжуваності, проте входить до трійки регіонів із найбільшим скороченням смертності населення, а також має найнижчу смертність дітей у віці до одного року.

За матеріалами прес-центра Полтавської обласної державної адміністрації.

розвитокрегіону другумісце критерії підсумки наданнянефінансовихпослуг ремонтніроботи прирістекспорту скороченнясмертності
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
32 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии