Кременчуцькі підприємства Північного промвузла уточнять перелік речовин, які викидаються ними

Кременчуцькі підприємства Північного промвузла уточнять перелік речовин, які викидаються ними, фото-1

Підприємства Північного промислового вузла Кременчука повинні привести технологічний процес своїх виробничих потужностей у відповідність до висновків державної екологічної експертизи від 28 листопада 2017 року.

Адже промислові потужності «Укртатнафти», «Полтаваобленерго», «Кременчуцького заводу технічного вуглецю» та промивально-пропарювальної станції виробничого підприємства «Вагонне депо Кременчук» - це могутнє джерело забруднення атмосферного повітря поліциклічними ароматичними вуглеводнями, зокрема сполуками антраценового ряду, котрі мають специфічний запах.

Як повідомляють спеціалісти, тільки викиди «Кременчуцького заводу технічного вуглецю» можна розрізнити, так як у дозволах на викиди цього підприємства всі речовини враховані в повному обсязі.

Що стосується інших підприємств, то дозволи на викиди всього спектру забруднюючих речовин ними не внесені.

Для того, щоб розрізнити внесок кожного з підприємств у забруднення атмосферного повітря, потрібно ознайомитися з особливостями виробництв та їх основними джерелами викидів при проведенні більш глибоких досліджень по кожному з них.

Отож, підприємствам Північного промвузла необхідно уточнити та за необхідності внести зміни до переліку речовин, які викидаються їх стаціонарними джерелами. До того ж, ці підприємства в стислі терміни мають переглянути перелік і виконання існуючих природоохоронних заходів, а також провести дослідження з доступом відповідних організацій для додаткового поглибленого вивчення їх виробництв та джерел викидів.

Метою цих дій є встановлення внеску забруднення кожного підприємства Північного промислового вузла.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

підприємства північнийпромвузол технологічнийпроцес промисловіпотужності експертиза викиди забруднення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
23 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии