У Кременчуці відбудуться «Козацькі розваги»

Козацькі розваги в Кременчуці
Козацькі розваги в Кременчуці

17 та 18 лютого в Кременчуці на площі Перемоги в межах етнодійства проводів зими та Колодія «Кременчуцька масляна» відбудеться фізкультурно-спортивний захід «Козацькі розваги».

Участь у заході можуть взяти всі бажаючі, котрі не мають протипоказань до занять фізичними навантаженнями та пройшли реєстрацію до початку змагань.

Цей спортивний захід проходитиме у трьох номінаціях із персональним заліком у двох вікових групах: перша – юнаки 17 років та молодше, а друга – чоловіки 18 років та старше.

Програма «Козацьких розваг»:

17 лютого початок реєстрації з 11:30 до 11:55 у таких видах змагань: «Гирьовий спорт», «Армспорт», «Тримай порося».

«Гирьовий спорт» – учасники змагатимуться в абсолютній ваговій категорії, штовхаючи гирю однією рукою на кількість поштовхів.

Вага гирі для першої вікової групи становить шістнадцять кілограмів, а для другої – двадцять чотири кілограма.

Перемогу здобудуть учасники, котрі виконають найбільшу кількість поштовхів.

«Армспорт» – учасники змагатимуться в абсолютній ваговій категорії, борючись на руках до двох перемог згідно офіційних правил.

Переможцями стануть учасники, які переможуть всіх своїх суперників. Окремо лише розіграється третє місце.

«Тримай порося» – учасники змагатимуться в абсолютній ваговій категорії, тримаючи двома руками у довільній формі муляж «порося».

Вага «порося» для першої вікової категорії становить тридцять кілограм, а для другої – сорок кілограм.

Перемогу здобудуть учасники, котрі найдовше протримають муляж, не опустивши його.

У цих змаганнях  грамотами, призами та подарунками нагородять переможців у кожній віковій категорії.

Наступного дня, 18 лютого, реєстрація у командному заліку з 11:30 до 11:55 у таких естафетах: «Колода», «Збір урожаю», «Чумаки», «Перетягування линви».

Команди складатимуться по чотири учасника у таких же вікових категоріях, як і в особистих заліках.

За перемогу в кожному з конкурсів команди набиратимуть бали, що відповідатимуть зайнятому місцю. Команда, котра набере найменшу суму балів за результатами чотирьох естафет, посяде перше місце, та відповідно друге та третє місця. Якщо між командами буде рівна сума балів, то для визначення переможця розіграється додатковий конкурс.

«Колода» – два учасника команди підходитимуть до колоди вагою сто шістдесят кілограмів, яка лежатиме на подіуму довжиною чотири метри, а на відстані один метр від колоди стоятиме перешкода та ще три перешкоди на такій же відстані. За сигналом судді учасники підніматимуть колоду та переноситимуть її над перешкодою, а після кластимуть на подіум. Після цього ці дії повторюватимуться ще три рази, а перемогу здобуде команда, котра виконає вправу за найменший час.

«Збір урожаю» – у цьому змаганні участує вся команда. По черзі кожен учасник підходитиме до зібраного урожаю, що складений у кучу з восьми мішків, вага кожного з яких становить двадцять п’ять кілограмів, братиме мішок і вантажитиме його на воза. Цей віз стоятиме на відстані п’ятнадцять метрів від зібраного урожаю. Перемогу здобуде та команда, котра швидше завантажить воза.

«Чумаки» – у конкурсі участь братиме вся команда разом, підходячи до завантаженого воза вісьмома мішками та одночасно за командою судді штовхаючи його на відстань двадцять п’ять метрів. Переможе команда, яка швидше перемістить воза на задану відстань.

«Перетягування линви» – участує також вся команда разом. Змагання проводитимуться за правилами перетягування канату, коридор для перетягування – три метри. Всі команди змагатимуться одна з одною на вибування до двох перемог. Команда, що не зазнає поразок, займе перше місце. Окремо розіграється третє місце між командами, котрі дійшли до півфіналу та не змогли війти до фінальної частини.

Щодо послідовності, за якою відбудеться старт учасників та команд під час проведення заходу, то вона встановиться за жеребкуванням, проведеним головною суддівською колегією до початку змагальної частини.

До 16 лютого необхідно подати попередні заявки на участь у цьому спортивному заході до комунального закладу фізичної культури і спорту «Кременчуцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», розташованого по вулиці 1905 року, 32, або на електронну скриньку – [email protected]. Поіменні заявки згідно встановленого зразку подаються до головної суддівської колегії в дні проведення заходу під час реєстрації учасників.

Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефоном: (097) 503-56-39.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

спортдлявсіх спортивнийзахід козацькірозваги реєстрація змагання номінації віковікатегорії особистийзалік команднийзалік
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
45 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии