Українських рятувальників приодягнуть в нове вбрання (фото)

Українських рятувальників приодягнуть в нове вбрання (фото), фото-1

14 лютого Кабінетом Міністрів України затверджено описи та зразки форменого одягу, а також відповідні знаки розрізнення осіб рядового та начальницького складу служби цивільного захисту та норми забезпечення форменим одягом.

Проект відповідного акта розробила Державна служба з надзвичайних ситуацій на виконання частини 2 статті 111 Кодексу цивільного захисту України.

Осіб рядового та начальницького складу служби цивільного захисту до цього часу забезпечували форменим одягом згідно з вимогами постанови Кабміну України від 23 серпня 2005 року «Про затвердження опису та зразків форменого одягу і відповідних знаків розрізнення особового складу органів і підрозділів цивільного захисту і норм забезпечення форменим одягом», яка втратила актуальність у зв'язку зі вступом у силу Кодексу цивільного захисту України та втратою чинності Закону України «Про правові засади цивільного захисту».

Для того, щоб покращити якість забезпечення осіб рядового та начальницького складу служби цивільного захисту в системі ДСНС у відповідність до вимог Кодексу, прийняли рішення затвердження нових зразків форменого одягу.

Отож, українських рятувальників і рятувальниць одягнуть в утеплені куртки темно-синього кольору з плащової тканини, кітелі, светри, напівхлопкові штани, сорочки блакитного кольору та плащі-накидки.

До того ж, на формі будуть нашивки з написом ДСНС та Ukrainian rescuer, а також нашивка у вигляді прапора України та гілочки калини. Колір та форму погонів також змінять.

Прийнята Урядом Постанова підвищить авторитет Служби порятунку в суспільстві, сприятиме забезпеченню та підтримці єдиноначальності, підпорядкованості та службової дисципліни особами рядового і начальницького складу служби цивільного захисту в системі ДСНС.

За матеріалами прес-центра ГУ ДСНС України у Полтавській області.

кабінетміністрів постанова описи зразки дснс форменнийодяг рятувальники нашивки погони
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
174 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии