• ХК «Кременчук» вирвав перемогу в «Білого Барса»
10:45, 10 березня 2018 р.
Надійне джерело

ХК «Кременчук» вирвав перемогу в «Білого Барса»

ХК «Кременчук» вирвав перемогу в «Білого Барса», фото-1

9 березня в Білій Церкві відбувся перший півфінальний матч Української хокейної ліги між «Кременчуком» і «Білим Барсом».

«Кременчук»: Власенко (Петленко); Толстушко - Козачук, Грицьких - Роганов, Савицький - Горлушко, Наливайко; Бойков - Карпенко - Чернишенко, Алексанян-Петрович - Костюк - Рубан, Поліщук - Т. Гриценко - Чорний, Сеник, Ефимочкін

«Білий Барс»: Люльчук (Качула); Табашник - Грицюк, Логач - Ядловський, Васильєв - Герцик, Воронін - Д. Гріценко; Панов - Ромащенко - Тимченко, Куцевич - Даниленко - Лесніков, Козієнко - Дурдиєв - Морозов, Гуменюк - Найдьонов - Печерських

Півсотні уболівальників вирушили з Кременчука до Білої Церкви, щоб підтримати «городян».

Варто відзначити, що шанувальники хокею чекали від півфіналу «Білий Барс» – «Кременчук» цікавого та завзятого протистояння, і перший матч за драматизмом повністю виправдав їхні сподівання.

Цей матч пропустив дискваліфікований нападник кременчужан Гліб Кривошапкин.

Гру суперники почали обережно, розуміючи наскільки важливий перший поєдинок півфінальної серії. З сезону 2014/15, а саме тоді вперше «Кременчук» зіграв в чемпіонаті України, тільки два рази в фінал виходили півфіналісти програвши стартові зустрічі серії. У шести інших випадках ½ далі йшли команди, котрі виграли перші матчі.

Отож, не дивно, що на першу перерву суперники йшли за рахунку 0: 0, але була в цьому заслуга і вороторів – Віталія Власенка та Сергія Люльчука, котрі надійно зіграли в воротах.

Два хороших моменти відкрити рахунок у кременчужан були у кращого снайпера чвертьфіналів Сергія Алексанян-Петровича (три голи в плей-офф), але форварду не щастило в завершальній стадії атак.

Другий період швидше почали гості, що втілилося в закинуту шайбу на 25 хвилині – Антон Рубан в верхню дев'ятку точно відправив каучуковий снаряд. «Барси» кинулися відіграватися, але оборона «Кременчука» стримала атаки господарів, а на 36 хвилині «городяни» піймали на контратаці суперника. Севастян Карпенко відправив шайбу у сітку, проте судді після відеоперегляду її не зарахували через гру високо піднятою ключкою.

У заключній двадцятихвилинці обидві команди часто били, щоб змінити рахунок на табло, але більше пощастило господарям – Дмитро Даниленко виявився на дальній штанзі та закинув шайбу в порожній кут.

Гра перейшла в овер-тайм, який «городяни» почали в більшості, так за 19 секунд до закінчення третього періоду Євген Тимченко порушив правило, проте кременчужани не змогли його реалізувати.

Успіх цього вечора був на боці Олександра Савицького – Козачук кинув на 56 хвилині від синьої лінії, Алексанян-Петрович закрив огляд воротареві «Барсів», підправив шайбу та вона влетіла у ворота. Судді знову дивилися відеоповтор голу, проте на цей раз гол зарахували.

Перемога 2:1 в овер-таймі та  «Кременчук» повів у півфінальній серії 1:0.

Шайби: 0:1 Рубан (Сеник), 24:56. 1:1 Даниленко (Куцевич), 54:01. 1:2 Алексанян-Петрович (Козачук), 65:20.

11 березня о 17 годині в Білій Церкві команди зіграють наступний півфінальний матч.

За матеріалами прес-центру ХК «Кременчук».