• Головна
  • Населення, субсидії та середня заробітна плата в Кременчуці
12:57, 12 березня 2018 р.
Надійне джерело

Населення, субсидії та середня заробітна плата в Кременчуці

Населення, субсидії та середня заробітна плата в Кременчуці, фото-1

Головне управління статистики у Полтавській області надало дані щодо чисельності населення, субсидій, середньомісячної номінальної заробітної плати та заборгованості з виплати зарплати в Кременчуці.

Чисельність населення Кременчука

Упродовж минулого року чисельність населення у Кременчуці зменшилася на 1074 особи. На 1 січня поточного року чисельність наявного населення становила 221251 особу.

Субсидії

У січні-грудні минулого року субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначили 84318 домогосподарствам на загальну суму 37535,0 тисяч гривень.

До того ж, 172 домогосподарствам призначили субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Доходи населення

Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників десяти і більше осіб) за IV квартал 2017 року становила 7556 гривень, а це на 44,8% більше, ніж за IV квартал 2016 року.

Заборгованість з виплати зарплати

На 1 січня цього року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати становила 2954,3 тисячі гривень, збільшившись протягом минулого року на 0,6% (18,3 тисячі гривень). Отож, на економічно активному підприємстві наразі утворено 36,8% боргу.

До того ж, протягом 2017 року заборгованість перед працівниками економічно активного підприємства збільшилася в 1,8 раза (492,4 тисячі гривень), а тому на 1 січня поточного року становила 1087,7 тисячі гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#статистика #чисельністьнаселення #субсидії #середнязаробітнаплата #заборгованість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...