У Крюкові систему ливневої каналізації удосконалять аж до в’їзного знаку (фото та відео)

У Кременчуці систему ливневої каналізації, розташовану на вулиці Академіка Герасомивича, удосконалять аж до в’їзного знаку з Кропивницького напрямку.

Будівництво цієї автомагістралі проводилося кілька десятиліть тому. До того ж, тодішніми проектними роботами не передбачалося будівництво мереж ливневої каналізації, а це означає, що всі талі та дощові води уходили в рів, саме через це на дорозі виникали сезонні підтоплення. Тому і виникла необхідність проведення капітальних робіт на не відремонтованій ділянці шляхопроводу.

Минулого року розпочали першу чергу капремонту дороги на вулиці Академіка Герасимовича з облаштуванням системи ливневої каналізації. Наразі, незважаючи на стрімке танення великого обсягу снігу, на відремонтованій ділянці шляхопроводу дорожнє покриття сухе, але на тій ділянці, де тільки планується проведення капітального ремонту, стоїть тала вода.

Щодо другої черги дорожніх робіт на вулиці Академіка Герасимовича, то розпочнуть її з будівництва мереж ливневої каналізації, котрої з моменту будівництва шляхопроводу не існувало.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов