Які питання розглядатимуться на ХXІХ сесії Кременчуцької міської ради

29 березня о 10 годині відбудеться ХXІХ сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання. Розпорядження про це підписав голова міста Віталій Малецький.

До проекту порядку денного сесії внесені наступні питання:

1. Про підтримку звернення депутатів Фастівської  міської  ради до Народних депутатів України, Президента України  щодо   приєднання   до   ініціативи   по проведенню Всеукраїнського заходу «Естафета єднання» з нагоди 100-річчя проголошення Соборності України.

2. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Кабінету Міністрів України щодо розроблення програми, спрямованої на забезпечення протягом чотирьох років встановлення населенню України індивідуальних квартирних лічильників газу за рахунок коштів державного бюджету та внесення відповідних змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

3. Про заслуховування інформації начальника Управління патрульної поліції в Кременчуці.

4. Про заслуховування інформації керівника Кременчуцької прокуратури «Про стан протидії злочинності та ефективності  захисту осіб від злочинних   посягань на території міста Кременчука протягом 2017 року».

5. Про заслуховування інформації начальника Кременчуцького міського відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

6. Про звіти постійних депутатських комісій.

7. Про виконання міського бюджету за 2017 рік.

8. Про виділення коштів за рахунок залишків бюджетних коштів станом на 1 січня 2018 року.

9. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків Кременчука та збільшення надходжень до Державного та місцевого бюджету на 2018-2020 роки.

10. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22 грудня 2017 року «Про міський бюджет на 2018 рік».

11. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від  27 грудня 2017 № 1505, від 29 січня 2018 № 65, від 9 лютого 2018 № 102,  9 лютого 2018 № 138.

12. Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21 грудня 2017 року «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Кременчука на 2018 рік».

13. Про затвердження звітів про надходження та використання коштів цільового фонду міської ради за 2017 рік.

14. Про приєднання до Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання».

15. Про затвердження Порядку та нормативу відрахування до міського бюджету Кременчука частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами Кременчуцької міської ради Полтавської області.

16. Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевих бюджетів на 2018 рік в Кременчуці.

17. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування отримувачів послуг Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості та сприяння працевлаштуванню соціально незахищених верств населення в місті Кременчуці на 2018-2019 роки.

18. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (відділ по роботі з документами).

19. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 жовтня 2014 року «Про затвердження Програми інформатизації міста Кременчука на 2014-2018 роки».

20. Про затвердження звіту міського голови про здійснення державної регуляторної політики Кременчуцькою міською радою та її виконавчим комітетом у 2017 році.

21. Про внесення змін до рішення міської ради від 16 листопада 2017 «Про затвердження Плану роботи міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік».

22. Про мову обслуговування громадян у сфері надання послуг, торгівлі у Кременчуці.       

23. Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів у Кременчуці в новій редакції (регуляторний акт).     

24. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження «Програми охорони довкілля в місті Кременчуці на період 2016-2020 роки» («Довкілля-2020»).

25. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2016 року «Про затвердження Програми заходів (дій) з метою недопущення перевищення нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря в Кременчуці.

26. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (Управління міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області).                      

27.  Про надання згоди на продовження терміну дії договору позички, визначення орендної плати та продовження застосування визначеної орендної плати за нежитлові приміщення в Кременчуці.

28. Про надання згоди на списання нерухомого майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади Кременчука.

29. Про надання згоди на придбання майна у комунальну власність територіальної громади Кременчука.

30. Про прийняття стаціонарної тимчасової споруди – зупинки громадського транспорту, до комунальної власності територіальної громади Кременчука.

31. Про впровадження пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи «Prozorro. Продажі».

32. Про закріплення майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Кременчука за комунальним підприємством КГЖЕП «Автозаводське» на праві господарського відання.

33. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука спеціалізованої комунальної техніки зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.             

34. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади Кременчука цілісного майнового комплексу. 

35. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2016 року «Про надання згоди на безоплатне прийняття об’єктів нерухомості з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука».

36.  Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 1» Кременчуцької міської ради.

37. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (управління освіти)».

38. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 «Про підпорядкування управлінь праці та соціального захисту населення виконавчих комітетів Автозаводської та Крюківської районних рад департаменту праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області».

39. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21 грудня 2017 «Про затвердження Міської комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб та фінансової підтримки громадських і волонтерських об’єднань на 2018-2020 роки».

40. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21 грудня 2017 року «Про затвердження міської цільової програми «Діти Кременчука» на 2018-2020 роки».

41. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22 грудня 2015 року «Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Кременчука на 2016-2020 роки».

42. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 22 грудня 2015 року «Про затвердження Програми розвитку позашкільних навчальних закладів Кременчука на 2016-2020 роки».

43. Про затвердження статутів комунальних позашкільних навчальних закладів «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості», «Об'єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання», «Клуб юних моряків «Гардемарин» у нових редакціях.

44. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 березня 2016 року «Про створення філії «Спортивно-оздоровчий комплекс «Супутник» в комунальному закладі «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний».

45. Про затвердження положення про Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в новій редакції».

46. Про затвердження положення про Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Кременчуцької міської ради в новій редакції.

47. Про затвердження статуту комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцький перинатальний центр II рівня».

48. Про затвердження передавального акту від 16 січня 2018 року про передачу від Кременчуцької першої міської лікарні ім. О.Т. Богаєвського до комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т. Богаєвського» майна, майнових прав та інших обов’язків.

49. Про затвердження передавального акту від 16 січня 2018  року про передачу від 2-ої міської лікарні Кременчука до комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна» майна, майнових прав та інших обов’язків.

50. Про затвердження передавального акту від 16 січня 2018  року про передачу від Кременчуцької міської дитячої лікарні до комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська дитяча лікарня» майна, майнових прав та інших обов’язків.

51. Про затвердження передавального акту від 16 січня 2018  року про передачу від Міського пологового будинку до комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцький перинатальний центр II рівня» майна, майнових прав та інших обов’язків.

52. Про затвердження комплексної програми розвитку комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна» на 2018-2020 роки.

53. Про затвердження комплексної програми розвитку комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т. Богаєвського на 2018-2020 роки.

54. Про затвердження комплексної програми розвитку комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська дитяча лікарня на 2018-2020 роки.

55. Про затвердження комплексної програми розвитку комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцький перинатальний центр  II рівня на 2018-2020 роки.

56. Про затвердження Міської цільової програми створення кардіохірургічної служби та подальшого розвитку кардіологічного центру комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»» на 2018-2020 роки.

57. Про внесення змін до рішення міської ради від 13 жовтня 2017 року «Про затвердження комплексної програми розвитку комунального некомерційного медичного підприємства «Центр первинної медико–санітарної допомоги № 1» Кременчука на 2017-2019 роки.

58. Про внесення змін до рішення міської ради від 13 жовтня 2017 року «Про затвердження комплексної програми розвитку комунального некомерційного медичного підприємства «Центр первинної медико–санітарної допомоги № 2» Кременчука на 2017-2019 роки.

59. Про внесення змін до рішення міської ради від 13 жовтня 2017 року «Про затвердження комплексної програми розвитку комунального некомерційного медичного підприємства «Центр первинної медико–санітарної допомоги № 3» Кременчука на 2017-2019 роки.

60. Про внесення змін до рішення міської ради від 13 жовтня 2017 року «Про затвердження комплексної програми розвитку комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»» на 2017-2019 роки.

61. Про внесення змін до рішення міської ради від 29 березня 2016 року «Про затвердження комплексної програми розвитку комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» на 2016-2018 роки».

62. Про реорганізацію комунального медичного закладу «Лікарня відновного лікування» шляхом перетворення.

63. Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Міської цільової програми централізованого харчування пацієнтів закладів охорони здоров'я Кременчука на 2018-2020 роки».

64. Про затвердження редакційного статуту КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія».

65. Про затвердження Комплексної програми розвитку культури і туризму міста Кременчука на 2018-2021 роки в новій редакції.

66. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27 вересня 2016 року «Про затвердження Комплексної програми підготовки молоді міста Кременчука до військової служби і призову її до Збройних Сил України та Національної гвардії України на 2017-2021 роки».

67. Про затвердження Положення про призначення стипендії Кременчуцької міської   ради    учнівській   та   студентській    молоді   навчальних    закладів Кременчука.

68. Про призначення стипендій Кременчуцької міської ради Полтавської області провідним спортсменам міста на 2018 рік.

69. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 16 листопада 2017 «Про затвердження міської цільової програми національно – патріотичного  виховання  дітей та молоді на 2018-2020 роки у Кременчуці».

70. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Комплексної програми «Молодь Кременчука» на 2016-2020 роки в новій редакції».

71. Про затвердження статутів та положень комунальних закладів фізичної культури і спорту Кременчука в новій редакції.

72. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29 жовтня 2013 року «Про затвердження міської комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2014-2018 роки».

73. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 2 липня 2014 року «Про затвердження міської Програми розвитку баскетболу на 2014-2018 роки».

74. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27 січня 2015 року «Про затвердження міської Програми розвитку футболу на 2015-2018 роки».

75. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 26 травня 2015 року «Про затвердження міської Програми розвитку греко-римської боротьби на 2015-2018 роки».

76. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 26 травня 2015 року «Про затвердження міської Програми розвитку тхеквондо (ВТФ) на 2015-2018 роки».

77. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 13 червня 2017 року «Про затвердження міської Програми з ремонту, реконструкції існуючих та будівництва і облаштування нових багатофункціональних спортивних майданчиків за місцем проживання та відпочинку населення на 2017-2022 роки».

78. Про перерозподіл планових асигнувань та зміну напрямків використання бюджетних коштів, передбачених в міському бюджеті Кременчука на 2018 рік по управлінню молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

79. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 16 листопада 2017 «Про створення комунального підприємства «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» Кременчуцької міської ради Полтавської області».

80. Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2017 року «Про внесення змін до рішення міської ради від 07 вересня 2017 року «Про затвердження міської Програми забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт у Кременчуці на 2016-2018 роки у новій редакції».

81. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради  від 22 грудня 2016 року «Про затвердження Програми «Територіальна оборона на 2016-2018 роки».

82. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання».

83. Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 13 жовтня 2017 року «Про затвердження нової редакції «Програми розвитку комунального госпрозрахункового житлово-експлуатаційного підприємства «Автозаводське» та забезпечення належного утримання майна комунальної власності, що знаходиться на балансі підприємства на 2017-2018 роки», затвердженої рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29 листопада 2016 року».

84. Про надання згоди на передачу житлового будинку №1 по вулиці Великій набережній з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників  багатоквартирного будинку «Велика Набережна, 1».

85. Про надання згоди на передачу житлового будинку №8 по вул. Київській  з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників  багатоквартирного будинку «Київська, 8».

86. Про надання згоди на передачу житлового будинку №19 по проспекту Лесі Українки з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників  багатоквартирного будинку «Лесі Українки, 19».

87. Про надання згоди на передачу житлового будинку №23 по проспекту Лесі Українки з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників  багатоквартирного будинку «Лесі Українки, 23».

88. Про надання згоди на передачу житлового будинку №28 по вулиці Горького з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників  багатоквартирного будинку «Горького, 28».

89. Про надання згоди на передачу житлового будинку №30 по вулиці Володимира Великого з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників  багатоквартирного будинку «Володимира Великого, 30».

90. Про надання згоди на передачу житлового будинку №32 по вул. Володимира Великого з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників  багатоквартирного будинку «Володимира Великого, 32».

91. Про списання двоквартирних житлових будинків з балансу КГЖЕП «Автозаводське».

92. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29 листопада 2016 «Про затвердження міської Програми по видаленню аварійних, сухостійних та фаутних дерев, а також кронування дерев, що досягли вікової межі, на 2017-2020 роки в місті Кременчуці».

93. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради  Полтавської області від 24 лютого 2015 року «Про затвердження міської Програми підвищення безпеки дорожнього руху у місті Кременчуці на 2015 – 2020 роки».

94. Про внесення змін до рішення Кременчуцької  міської ради від 24 лютого 2016 року «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження міської Програми розвитку зовнішнього освітлення Кременчука «Світло» на 2016-2020 роки».

95.  Про внесення змін до рішення міської ради від 16 листопада 2017 року «Про затвердження Програми утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення вулиць та засобів регулювання дорожнього руху (світлофорних об’єктів) Кременчука на 2018 рік».

96. Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Кременчука на 2018 рік».

97. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 16 листопада 2017 «Про затвердження Програми діяльності та розвитку комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» на 2018 рік».

98. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29 листопада 2016 року «Про затвердження «Комплексної програми розвитку комунального підприємства «Квартирне управління» Кременчуцької міської ради на 2017-2018 роки».

99. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27 квітня 2010 року «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Кременчука квартир державної іпотечної установи».

100. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27 листопада 2012 року «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Кременчука квартир №43-72 в будинку №61-А по проспекту 50- річчя Жовтня в Кременчуці».      

101. Про включення майна до об’єктів комунальної власності.              

102. Про внесення змін до рішення міської ради від 25 березня 2014 року «Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста зовнішніх інженерних мереж електропостачання».

103. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 1 квітня 2016 року «Про тимчасове, до 1 березня 2017 року, призупинення дії Положення про дольову участь власників квартир (квартиронаймачів) у капітальному ремонті, реконструкції, модернізації багатоквартирних житлових будинків Кременчука, затвердженого рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 вересня 2015».

104. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста зовнішніх інженерних мереж житлового будинку №75-а по провулку Героїв Бреста.

105. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 1 квітня 2016 року «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 26 березня 2013 року «Про затвердження Міської програми влаштування нових дитячих ігрових майданчиків на 2013-2018 роки».

106. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 25 жовтня 2016 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Кременчуці на 2017-2020 роки».

107.  Про внесення змін до рішення міської ради від 16 листопада 2017 року «Про затвердження Програми санітарного очищення міста Кременчука на 2018 рік».

108. Про затвердження статуту комунального підприємства «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» у новій редакції.

109. Про погодження договорів про реструктуризації заборгованості комунального підприємства «Тепленерго» за спожитий природний газ.

110. Про утворення наглядових рад комунальних підприємств Кременчуцької міської ради Полтавської області «Теплоенерго» та «Кременчукводоканал».

111. Про затвердження Програми розвитку зон ландшафтно-рекреаційних загальноміського значення та зон озеленення загального користування міста Кременчука на 2018-2020 роки.

112. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 13 жовтня 2017 «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 23 грудня 2015 «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (Управління державного архітектурно-будівельного контролю Кременчуцької міської ради Полтавської області).               

113. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 31 травня 2011 року «Про затвердження Правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Кременчука». (регуляторний акт)

114. Про припинення права користування земельними ділянками.

115. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою      щодо     відведення     земельних     ділянок     громадянам    в Кременчуці.

116. Про відмову в наданні дозволу на розроблення технічних  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам в Кременчуці.

117. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам в Кременчуці.

118. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в Кременчуці.

119. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду громадянам в Кременчуці.

120. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в Кременчуці.

121. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в Кременчуці.

122. Про надання та відмову в наданні згоди на поділ та об'єднання земельних ділянок в Кременчуці.

123. Про затвердження документації із землеустрою в Кременчуці.

124. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок в Кременчуці.

125. Про надання, вилучення  та  оформлення  земельних  ділянок  в  оренду  в Кременчуці.

126. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

127. Про надання земельних ділянок в постійне користування в Кременчуці.

128. Про    надання    згоди    на    встановлення   земельних    сервітутів   у Кременчуці.

129. Про   внесення   змін   до   рішень   органів   місцевого   самоврядування в Кременчуці.

130. Про скасування рішень Кременчуцької міської ради Полтавської області.

131. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в Кременчуці.

132. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в Кременчуці.

133. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці Флотській, 3 в Кременчуці.

134. Про затвердження Положення про порядок забезпечення учасників бойових дій, інвалідів війни, а також членів сімей загиблих учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції, земельними ділянками із земель комунальної власності Кременчука в новій редакції.

135. Про проведення земельних торгів в Кременчуці.

136. Про надання дозволу на внесення змін до технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в Кременчуці.

137. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

138. Різне.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

сесія міськарада розпорядження проект питання крменчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
49 просмотров в августе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Происшествия
Сегодня на «Пивзаводском» путепроводе, прямо на проезжей части, образовалась дыра – разрушилась бетонная плита конструкции путепровода. Провал образовался на стыке двух плит. Аварийное место на дороге было огорожено.
Происшествия
По данным Укргидрометцентра, 14-17 августа в Полтавской области будет держаться чрезвычайный (5 класса) уровень пожарной опасности. В связи с этим Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям призывает граждан не провоцировать пожары на открытых территориях и соблюдать элементарные правила безопасности во время пребывания в природных экосистемах. Во время чрезвычайного пожароопасного периода запрещается: - посещать хвойные леса; - разводить кос...
Власть
Завтра, 15 августа, в 8:00 от подачи горячей воды будут отключены несколько квартальных бойлерных. Отключение связано с выявлением дефекта на запорной арматуре трубопровода в тепловой камере квартала 129. От подачи горячей воды до 17:00 будут отключены: квт 117 ул. Соборная, 4/28, 8/18, 10/7, 12/6, 6; ул. Первомайская, 17/2, 23, 25, 27, 29/5, 19;ул. Победы, 4, 6, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26;ул. Академика Маслова, 2, 5, 6, 10, 8, 14;бул. Пушкина, 7, 11, 13,...
Культура
17 серпня о 15 годині в  Картинній галереї Наталії Юзефович, розташованій по вулиці Космічній, 9, відбудеться відкриття виставки-презентація «Альбом життя» кременчуцького художника Анатолія Давидовича Дяченка. На виставці представлять тридцять робіт. Це не тільки графіка, виконана в стародавній техніці гравюри, але й чудові живописні полотна. Окрім того, в межах заходу презентують альбом художника, в якій зібрані кращі картини та графіка автора. Виставка п...
Власть
Кременчугская Объединённая государственная налоговая инспекция напоминает гражданам о том, что на территории её обслуживания продолжается пилотный проект электронной системы "Электронный чек" (или e-Receipt). Эта новация способствует развитию качественно новых отношений между предпринимателем и потребителем. Суть новой модели заключается во внедрении альтернативного технологического решения для регистрации расчетных операций в сфере торговли без применения...
Общество
Із 14 по 17 серпня в Горішніх Плавнях відбуватиметься Міжнародний фестиваль «Калинове літо на Дніпрі». Участь у заході візьмуть гості з Туреччини, Індії, Словаччини, Північного Кіпру, Болгарії, Румунії та України. Мета фестивалю – охорона і популяризація традицій і культурної спадщини в таких формах як: колоритна національна мова, танець, музика, народні ремесла, ігри та забави через зустрічі фольклорних колективів різних країн; формування естетичного смак...
Новости компаний
Человек запоминает жизнь яркими картинками, которые наполнены эмоциями. А если этими картинами наполнить помещение, где проходит большая часть жизни, то прилив эмоций будет всегда рядом. Картина  в стиле поп-арт поможет  расставить яркие акценты, добавить красок и света вашему офису. Украсить свой интерьер  картиной, значит подарить себе радость не на одно мгновенье. Добавьте в вашу жизнь новых, ярких красок! Стильный и уютный корпоративный интерьер являет...
Власть
Управління охорони здоров’я провело конкурс на заміщення вакантних посад керівників пологового будинку та дитячої лікарні. За результатами конкурсу було рекомендовано призначити керівниками цих медичних закладів Радомира Сербіна та Ларису Носенко.  Заступник міського голови Ольга Усанова сьогодні представила колективам комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська дитяча лікарня» та комунального некомерційного медичного підприємст...
Власть
Кременчужане просят мэра Кременчуга повременить с выделением земли под строительство собора и обсудить этот проект с жителями города. Мнения граждан по поводу строительства собора на площади Победы разделились, а вот депутаты Кременчугского горсовета наоборот пришли к единому мнению и приняли решение выделить религиозной общине землю под строительство собора. Это возмутило противников строительства, поэтому они создали электронную петицию на официальном са...