• Головна
  • В Україні скасували талони в медичних закладах
11:41, 15 березня 2018 р.
Надійне джерело

В Україні скасували талони в медичних закладах

В Україні скасували талони в медичних закладах, фото-1

13 березня вступив у силу наказ Міністерства охорони здоров'я України, згідно з яким скасовуються: талон амбулаторного пацієнта, талон на прийом до лікаря, талон для реєстрації заключних (уточнених) діагнозів, контрольна карта диспансерного нагляду, книга запису викликів лікарів додому, медична картка студента, а також картка дитини для вступу в школу та дитячий садок.

Отож, відтепер для вступу до школи чи дитячого садочка медична карта дитини непотрібна та її форма недійсна, а від батьків не мають права вимагати цю карту. Щодо дітей, то вони повинні отримати стандартну довідку, пройшовши тільки звичайні медичні огляди у свого лікаря.

Окрім цього, Міністерство охорони здоров’я починає перехід на цивілізовану модель викликів лікарів додому та використанні класифікації ICPC-2 у щоденній практиці лікарів. ІСРС-2 – це система, що дозволяє концентруватися на потребах пацієнтів, а не підлаштовуватися під зручність обробки кодів для формування статистики.

Відтепер «Журнал реєстрації амбулаторних хворих» стає «Журналом реєстрації амбулаторних пацієнтів». У цьому журналі реєструються звернення всіх пацієнтів в амбулаторії та вдома, а для кожного звернення кодується причина звернення пацієнта, код діагнозу та дії лікаря за кодами ІСРС-2. З розгортанням електронної системи охорони здоров'я всі записи в журналі формуватимуться автоматично з записів амбулаторної карти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#наказ #міністерство #скасування #талони #картки #книгазаписів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...