• Головна
  • В Україні пільги на проїзд надаватимуться готівкою
12:49, 15 березня 2018 р.
Надійне джерело

В Україні пільги на проїзд надаватимуться готівкою

В Україні пільги на проїзд надаватимуться готівкою, фото-1

Постановою «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування», прийнятою Кабінетом Міністрів України, затверджується соціальна норма кількості пільгових поїздок, а також розподіл пільгових поїздок транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах, що необхідно для визначення розміру щомісячної готівкової виплати.

Прийняття цієї постанови означає, що громадянам, які згідно з законодавством мають пільги з оплати проїзду у міському та приміському транспорті, встановлять соціальну норму кількості поїздок на місяць за видами транспорту, з урахуванням якої пільги можуть надаватися у готівковій формі.

Отож, замість права на неоплачуваний проїзд люди з пільгами отримуватимуть кожного місяця грошовий еквівалент – 30 поїздок за середньою вартістю проїзду в міському комунальному транспорті. Фінансування цього відбуватиметься з місцевих бюджетів.

Для громадян, які мають право на пільги з оплати проїзду на міжміських маршрутах, розмір виплат збільшиться на 20%. Для осіб з інвалідністю першої та другої груп, а також дітей з інвалідністю, що навчаються у вищих навчальних закладах, установах загальної середньої та професійної освіти, розмір виплати подвоюється.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#постанова #кабмін #пільговіпоїздки #соціальнанорма #готівковавиплата #місцевібюджети
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...