• Головна
  • Монетизація пільг: Кабмін України не затверджував обмежень в «30 поїздок на місяць»
11:43, 16 березня 2018 р.
Надійне джерело

Монетизація пільг: Кабмін України не затверджував обмежень в «30 поїздок на місяць»

Монетизація пільг: Кабмін України не затверджував обмежень в «30 поїздок на місяць», фото-1

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко роз’яснив ситуацію, що стосується монетизацію пільг на транспорті для всіх категорій пільговиків.

За нормою закону пільги надаватимуться в безготівковій або готівковій формі, а рішення про «монетизацію пільг» прийматиме місцевий орган влади.

Кабінет міністрів України надав право місцевим органам вирішувати питання безготівкової/монетизованої форми пільг, незважаючи на те, що пільги на транспорт наразі фінансуються з місцевих бюджетів.

Як повідомив Павло Розенко, «Порядок надання пільг у грошовій формі», схвалений урядом, вступить у дію, коли місцева рада прийме рішення про «монетизацію».

Щодо обмежень в «30 поїздок на місяць», то уряд їх не затверджував, а ухвалив мінімальну соціальну норму, нижче якої місцевий орган влади не має права розраховувати монетизовану виплату пільговику.

Органи місцевого самоврядування мають право встановлювати будь-яку кількість поїздок для пільговиків, але не менше мінімальної соціальної норми. Отож, місцевій раді необхідно встановити відповідні соціальні нормативи, якщо вона прийме рішення про монетизацію пільг.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України прийняв постанову«Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування», що затверджує соціальну норму кількості пільгових поїздок, а також розподіл пільгових поїздок транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах, необхідної для визначення розміру щомісячної готівкової виплати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#монетизаціяпільг #пільговики #пільги #закон #місцевийорганвлади #місцевийбюджет #соціальнанорма
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...