
16:29, 23 березня 2018 р.
Надійне джерело
Кременчуцький ЦНАП надаватиме послуги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів

З 1 квітня Департамент «Центр надання адміністративних послуг у Кременчуці» розширює спектр соціальних послуг, включивши до їх переліку 58/59-09 «Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, або не мають можливості утримувати дитину, або місце їх проживання невідоме».
Ця послуга надається упродовж 10 календарних днів з дня подання повного пакету документів строком на 6 місяців. Спосіб подання – особисто після пред’явлення документів, які посвідчують людину.
З переліком необхідних документів для замовлення соціальних послуг, порядком та способом замовлення, строками надання тощо можна ознайомитися на сайті Кременчуцького центру надання адміністративних послуг.
За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
20 грудня
11:56
16 грудня
Оголошення
15:04, 9 грудня
15:04, 9 грудня
12:34, 17 грудня
10:35, Вчора
9