11:13, 24 березня 2018 р.
Надійне джерело

ХК «Кременчук» переміг «Донбас» у фіналі Української хокейної ліги

ХК «Кременчук» переміг «Донбас» у фіналі Української хокейної ліги, фото-1

23 березня у Кременчуці на льдовій арені «Айсберг» відбувся третій матч фінальної серії Української хокейної ліги між «Кременчуком» та «Донбасом».

«Кременчук»: Власенко (Петленко); Бойков (А) - Карпенко (К) - Чорний, Толстушко - Козачук; Сеник - Чернишенко (А) - Алексанян-Петрович, Наливайко - Грицьких; Кривошапкін - Гриценко - Шиманський, Савицький - Горлушко; Поліщук - Костюк - Рубан, Єфімочкін

«Донбас»: Дьяченко (Дуве); Коренчук (А) - Кузьмик - Луговой, Матвієнко - Александров; Лялька (А) - Захаров (К) - Денискін, Шпак - Ігнатенко; Савченко - Коваленко - Костіков, Ординський - Жовнір; Мостовой - Мазур - Свіщев, Григор'єв - Фірсов

ХК «Кременчук» вдома при аншлагу виграв з рахунком 4:3, а це означає, що кременчужани завдали перешої поразки донеччанам в плей-офф цього сезону. Окрім того, вони скоротили відставання в серії до чотирьох перемог однієї з команд до 1-2.

Завдяки результативним діям Артема Шиманського, який «розпечатав» ворота Богдана Дьяченка вже на третій хвилині матчу, «городяни» відкрили рахунок третього поєдинку, а потім команда Олександра Савицького зуміла втримати цю перевагу до кінця першої двадцятихвилинки не реалізувавши ще кілька небезпечних гольових моментів.

На 26 хвилині матчу рахунок зрівняв Віталій Лялька, а через кілька секунд тандем Олександр Костіков - Микита Коваленко вивів донеччан в лідери.

Попри це гості не змогли зберегти перевагу в рахунку, адже Олександр Горлушко віддав пас на Дмитра Чернишенко, а той рикошетом мимо Дьяченка відправив шайбу в ворота «Донбасу», повернувши все як і було.

На 37 хвилині Всеволод Толстушко здобув команді лідерство, але вже через 8 секунд Ілля Коренчук переломив хід поєдинку, зрівнявши рахунок.

Останньою шайбою поєдинку стала та, яку на 48 хвилині забив Гліб Кривошапкін з передачі Горлушко у верхній кут воріт донеччан. Отож, господарі льодової арени «Айсберг» перемогли у цьому матчі, до того ж, «городяни» вперше в сезоні обіграли команду Сергія Вітера.

Шайби: 1:0 Шиманський (Кривошапкін), 02:49, 1:1 Лялька (Денискін, Захаров), 25:29, 1:2 Костіков (Коваленко), 25:53, 2:2 Чернишенко (Горлушко), 28:10, 3:2 Толстушко (Бойков, Грицьких - більш.), 36:11, 3:3 Коренчук (Кузьмик, Лялька - більш.), 36:28, 4:3 Кривошапкін (Гриценко, Шиманський), 47:34

25 березня також на «Айсбергу» відбудеться наступний поєинок, а після того фінальна серія Української хокейної ліги повернеться в Дружківський «Альтаїр».

#льодоваарена #третійматч #фінальнасерія #українськахокейналіга #ухл #хокей #кременчук #донбас #шайби #перемога