• Головна
  • В Україні по-новому перевірятимуть якість і безпечність харчових продуктів
16:56, 27 березня 2018 р.
Надійне джерело

В Україні по-новому перевірятимуть якість і безпечність харчових продуктів

В Україні по-новому перевірятимуть якість і безпечність харчових продуктів, фото-1

4 квітня почне діяти Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Новий закон створить умови для забезпечення кращої якості та безпечності харчової продукції для споживачів, а також запровадить чіткі та прозорі процедури перевірок, які зменшать корупційні ризики та сприятимуть розвитку чесної конкуренції. Окрім того, цей закон передбачає новий підхід до перевірок операторів ринку та запровадження Акта перевірки.

Підприємства перевірятимуться залежно від ступеню ризику для життя та здоров’я людей. До того ж, інспектори Держпродспоживслужби здійснюватимуть ревізію, відповідно до Акту, що міститиме вичерпну кількість питань для перевірки та буде публічним, а це зменшить корупційні ризики.

За порушення нового закону передбачено жорсткі санкції. Сума штрафу для юридичних осіб може досягати 70 тисяч гривень – залежно від скоєного правопорушення. Окрім цього, інспектор може ухвалити рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів та/або кормів, якщо на виробництві виявлять небезпечні для життя та здоров’я людей фактори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закон #контроль #перевірка #харчовіпродукти #споживачі #підприємства #держпродспоживслужба #санкції #штраф
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...