• Головна
  • Яка ситуація склалася у Кременчуці з пожежною безпекою?
16:52, 28 березня 2018 р.
Надійне джерело

Яка ситуація склалася у Кременчуці з пожежною безпекою?

Яка ситуація склалася у Кременчуці з пожежною безпекою?, фото-1

Поспілкувашись з кременчуцькими правоохоронцями та пожежниками, ми дізналися, яка ситуація склалася з виявленням вибухонебезпечних предметів та дотриманням правил пожежної безпеки. 

З початку року в Кременчуці декілька разів знаходили бойові гранати на території вулиць, і не виключно, що діти з цікавості, свого незнання можуть  взяти цей предмет, а це може призвести до надзвичайної ситуації.

Для того, щоб вилучити на вулицях міста боєприпаси, за три місяці вибухотехніки із Полтави прибували вже тричі. Адже саме вибухотехніки розуміються на тому, як діяти в тій чи іншій ситуації, як пристрій можна вилучити, забрати на безпечну відстань та знешкодити.

Щодо проведення перевірок пожежної безпеки у дитячих садках і школах, то вони перевірялися в кінці минуло року, а саме - у жовтні, листопаді та грудні. За три місяці пожежники стовідсотково перевірили всі школи, дитячі садки, табори та об'єкти соціального захисту населення.

Звичайно, є недоліки, але вони не глобального характеру, а потребують фінансування - це сигналізація, вогнеобробка даху, протипожежні двері між електрощитовими приміщеннями. Окрім цього, є недолік в тому, що рятівникам не зрозуміло обшиті стіни на шляхах евакуації горючим матеріалом чи ні, так як сертифікати їм не надали. Що стосується вогнегасників, то їх всюди хватає, але деяким потрібна перезарядка.

Загалом всі школи та дитсадки дотримуються пожежних норм, а також роблять все, що в їх силах, окрім того, де необхідні великі фінансові витрати.

Попри це, так як був мораторій, то пожежники не можуть взяти та перевірити всі об'єкти, адже їм потрібно додержуватися графіка, опублікованого на сайті ДСНС України. Отож, якщо у цьому документі буде якийсь розважальний центр, то тільки тоді вони його зможуть перевірити. Якщо ж буде окрема постанова, то рятівники також зможуть позапланово перевірити заклад.

За останніми перевірками, у торгових центрах, таких як "Мега", "Європа", "Галактика",  дотримуються правил пожежної безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бойовігранати #вибухотехніки #перівірка #пожежнабезпека #дитячісадки #школи #табори #об'єктисоціальногозахистунаселення #недоліки #мораторій #кременчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...