• Головна
  • В Україні пенсії перераховуватимуться автоматично
10:40, 10 квітня 2018 р.
Надійне джерело

В Україні пенсії перераховуватимуться автоматично

В Україні пенсії перераховуватимуться автоматично, фото-1

З 1 квітня органи Пенсійного фонду області провели перерахунок пенсій згідно з частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Віднині пенсії перераховуватимуться автоматично, з 1 квітня кожного року, на підставі змін, які внесли до пенсійного законодавства наприкінці минулого року.

Без додаткового звернення громадян перераховуються пенсії за певних умов, зокрема особам, що отримують пенсію по віку, інвалідності та за вислугу років. За вислугу років тільки тим людям, які на момент перерахунку досягли пенсійного віку.

Перерахунок стосується осіб, які після призначення або попереднього перерахунку пенсії продовжили працювати та від цього часу минуло два роки. За допомогою нової технічної програми автоматично вибрані люди, котрі мають стаж і заробітну плату, а на Полтавщині таких виявилося близько дев'яноста двох тисяч.

Перерахунок проводиться за більш оптимальним варіантом розрахунку: або це розрахунок по стажу та заробітній платі, або лише по стажу.

Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсійнийфонд #пенсії #закон #громадяни #перерахунок #програма #стаж #заробітнаплата
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...