У Кременчуці на велосипедах їздитимуть зухвалі парубки та панянки роверові

15 квітня в Деївському лісі Кременчуцького району (в продовженні вулиці Нерудна) відбудуться велоперегони «Деївська Веснянка-2018», які організовує громадська організація «Велосипед».

Мета цього заходу – пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Кременчуцькому регіоні, стимуляція спортсменів і аматорів до підвищення індивідуальних результатів.

Дистанція перегонів являє собою коло довжиною близько трьох кілометрів з набором висоти близько сімдесяти метрів.

Участь у змаганнях можуть брати громадяни віком від 18 років. Учасникам молодше 18 років необхідно надати дозвіл від батьків встановленого зразку та ксерокопію паспорта батьків. До старту допускаються учасники на велосипедах з колесами 26, 27,5, 28 або 29 дюймів, які мають справні гальма на обидва колеса та пристосованих для участі в змаганнях по пересічній місцевості. Наявність шолома – обов’язкова.

Учасники розподіляються на такі категорії:

1. Зухвалі парубки (Початківці) – учасники, які не займали призових місць в будь-яких велоперегонах та займаються велоспортом на аматорському рівні.

2. Панянки Роверові (Жінки) – особи прекрасного полу, які вважають, що краще за все у світі – це ганяти на байку по лісу.

3. Вуйки 40+ (Чоловіки 40+) – учасники-чоловіки, яким виповнилося 40 років.

4. Пекельні кантріли (Експерти) – спортсмени і аматори, які мають досвід участі у перегонах, займали у велоперегонах призові місця, займаються велоспортом професійно, та які себе такими уявляють.

Розклад змагань:

10:00-11:50 – реєстрація учасників (реєстрація в категорії «Пекельні кантріли» до 12:30);

Об 11 годині відбудеться показ траси, а об 11:30 відкриються перегони.

Старти категорій:

12:00 – «Зухвалі парубки»;

12:05 – «Панянки роверові»;

12:10 – «Вуйки 40+»;

13:30 – «Пекельні кантріли».

Нагородження переможців відбудеться о 15 годині, а о 15:30 – прибирання траси.

Детальнішу інформацію ви можете дізнатися за цим посиланням.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов