Платники податків Кременчуцької ОДПІ внесли понад 28 мільйонів у розвиток української армії

За січень-березень цього року платники податків Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції внесли у розвиток української армії 28 мільйонів 614 тисяч гривень, а це на 6,6 мільйонів гривень більше, ніж торік.  

Нагадаємо, у серпні 2014 року в Україні запровадили військовий збір як додаткове джерело фінансування та підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Ставка збору становить півтора відсотків доходів, які підлягають оподаткуванню.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, що отримують доходи в Україні. Відповідальні ж за нарахування збору до бюджету – роботодавці, котрі нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Сплата військового збору – це внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі.

Про це повідомляє Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов