Підпалив ліс – чекай адміністративної відповідальності

Багато клопоту лісівникам та, навіть, невиправної шкоди природі завдають підпали сухої трави чи очерету на болотах, які знаходяться поряд з лісовими масивами.

Підпали на узбіччях доріг і полях під лісом перекидаються на лісосмуги й лісові масиви, займаються дерева, гинуть лісові звірі, а ще значна шкода завдається верхньому шару ґрунту.

Хибною є думка людей, що спалювання трави корисне. Адже суха трава просто приховує спочатку молоді зелені пагони, тому невипалені ділянки здаються сірими, а на почорнілих випалених ділянках зелена трава добре помітна.

Найнебезпечніше весняне випалювання трави для лісу, тому що лісова пожежа знижує кількість кисню, фітонцидів, які виділяються лісом, погіршує якість та стан дерев. До того ж, втрачається вартість самої деревини та збільшуються витрати на гасіння пожеж.

Лісові загорання знижують приріст деревостанів, збільшують вітровальність і послаблюють зелені масиви, тому дерева, які засихають, стають осередком шкідників і хвороб лісу.

Трав’яна пожежа може призвести до загибелі молодих лісових насаджень, які створюються для захисту полів від висушення, берегів від ерозії, доріг від снігових і запорошених заметів.

Загальний збиток, який кожного року завдають загорання, підрахувати в грошах неможливо, адже це і: кисень, що згорів; пошкодження органічного шару ґрунту; кислотні дощі, ерозії.

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує, що, відповідно до законодавства, порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою адміністративну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків.

За матеріалами прес-центру Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
19 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов