• Головна
  • «Чистий шлях-шосе» Крюківського вагонобудівного заводу користується попитом (фото)
15:08, 13 квітня 2018 р.
Надійне джерело

«Чистий шлях-шосе» Крюківського вагонобудівного заводу користується попитом (фото)

«Чистий шлях-шосе» Крюківського вагонобудівного заводу користується попитом (фото), фото-1

За словами провідного інженера технічного відділу дослідного виробництва загального машинобудування публічного акціонерного товариства «Крюківський вагонобудівний завод» Сергія Матусова, цього місяця комунальники Харкова та Києва уже уклали угоди з КВБЗ, які стосуються дослідної експлуатації «Чистого шляху-шосе» на вулицях цих міст, адже вони хочуть упродовж двох тижнів протестувати техніку, щоб прийняти рішення щодо придбання. Окрім того, інтерес до «Чистого шляху» також виявили у Полтаві та Мелітополі.

Підмітально-прибиральна машина «Чистий шлях-шосе» за три дні роботи зібрала вісім вантажівок пилу та піску, що накопичилися протягом зими на дорогах Крюківського вагонобудівного заводу.

Цю техніку спроектували та виготовили спеціалісти, а також робітники заводу, а оснастили вони її системою зрошення дорожнього покриття й двома бічними та центральною щітками.

Більше року дві такі машини, котрі Кременчук придбав для комунального підприємства «КАТП-1628», дбають про чистоту на міських вулицях, а третя чекає на свого покупця. До того ж, одну з виготовлених на підприємстві машин залишили на заводі для власних потреб – прибирання заводських доріг та демонстрування можливостей цієї техніки потенційним покупцям.

Отож, завод легко може надавати таку техніку для тестування комунальним організаціям, адже має її у власному користуванні. 

За матеріалами прес-центру ПАТ «КВБЗ».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підмітальноприбиральнамашина #чистийшляхшосе #крюківськийвагонобудівнийзавод #прибирання #дороги #потенційніпокупці #досліднаексплуатація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...