Школярі з Горішніх Плавнів перемогли на Всеукраїнському фестивалі робототехніки (фото)

14 та 15 квітня в Києві проводився Всеукраїнський фестиваль робототехніки «ROBOfirst – більше ніж роботи». Цього року темою заходу була «Вода і людина».

Команда школярів з Горішніх Плавнів «Prime Robotics» набрала найбільшу кількість балів на національному етапі щорічного фестивалю за програмою «FIRST LEGO League-2018».

На цей захід зібралося близько п’ятиста учасників із різних регіонів нашої країни віком від шести до шістнадцяти років. У межах фестивалю відбулися два великі конкурси робототехніки – Всеукраїнський фестиваль «FIRST LEGO League Junior» для дітей від шести до десяти років і Всеукраїнський чемпіонат «FIRST LEGO League» для дітей від десяти до шістнадцяти років.

Як повідомив керівник гуртка робототехніки Олександр Роман, команда «Prime Robotics» представила на фестивалі проект по автоматизації подачі питної води, який успішно реалізований в їхній школі. Хлопці сконструювали та встановили ультразвуковий датчик на питний фонтанчик, який включає воду, коли до установки підходить людина.

Окрім того, представники Горішніх Плавнів також стали одними з переможців конкурсу «FIRST LEGO League Junior». Команда «Lego-хвиля» перемогла в номінації «Найбільш фундаментальне дослідження якості води».

Переможців фестивалю вже привітав мер Горішніх Плавнів Дмитро Биков, побажавши нових перемог та досягнень на міжнародному рівні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов