• Головна
  • Кременчуцький автозавод відвантажив до Харкова 32-тонний автомобільний кран (фото)
15:40, 23 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Кременчуцький автозавод відвантажив до Харкова 32-тонний автомобільний кран (фото)

32-тонний автокран

32-тонний автокран

32-тонний автомобільний кран КС-55729, який є найпотужнішим в лінійці аналогічної спецтехніки КрАЗ, приватне акціонерне товариство «АвтоКрАЗ» відвантажило до Харкова. Цей автокран виготовили в межах виграного на ProZorro тендеру, котрий об’явив один із операторів енергетичної системи України.  

32-тонний автокран

Кранову надбудову на повнопривідному шасі КрАЗ-63221 (6х6) змонтувала торгова компанія «Автокрани України». Що стосується шасі, то воно серійне, проте мотиваційним бонусом для розвитку відношень із новим клієнтом Кременчуцький автозавод додав до базової комплектації камеру заднього виду, що значно покращить водієві оглядовість під час руху та проведенні робіт.

32-тонний автокран

Кранова надбудова включає 30 метрову стрілу вантажопідйомністю 32 тонни із кутом повороту 360°. Система управління крановими операціями – стандартна, із приборами безпеки. Автомобільний кран КС-55729 (63221) виконуватиме завантажувально-розвантажувальні та будівничо-монтажні роботи на розосереджених об’єктах як в населених пунктах, так і в умовах віддаленості від них.

32-тонний автокран

Окрім того, десять 25-тонних автокранів «АвтоКрАЗ» поставив упродовж 2017 – січня 2018 років найбільшому оператору газотранспортної системи України публічному акціонерному товариству «Укргазвидобування». Дев’ять одиниць базувалися на повнопривідному шасі КрАЗ-6322 (6х6) і одна – КрАЗ-65053 (6х4).

32-тонний автокран

Шасі 6х6 та 6х4 із капотним компонуванням якнайкраще підходять для монтажу автокранів, які експлуатуються у важких умовах в будівельному та нафтогазовому комплексах. До переваг таких шасі відносяться: висока несуча спроможність та прохідність, стійкість, економічність, простота і надійність конструкції, велика вантажопідйомність.

32-тонний автокран

Капотне компонування КрАЗів полегшує доступ до обслуговування двигуна при складеній та опущеній у транспортне положення стрілі, дозволяє простіше і надійніше закріплювати гак в передній частині автомобіля. При технічному обслуговуванні двигуна не потрібне відведення стріли крана в бік.

32-тонний автокран

Цього року Кременчуцький автозавод має виготовити 40-тонний автокран, який в Україні ще не виготовляли.

За матеріалами прес-центру ПрАТ «АвтоКрАЗ».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автокран #краз #автокраз #тендер #кранованадбудова #шасі #камера #капотнекомпанування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...