В мерії Кременчука акапельно заспівали «Суліко» (фото та відео)

Концертний "BIG BAND" Тбіліської мерії

У межах VI Міжнародного джазового фестивалю «ENERGY» імені Дмитра Тьомкіна до Кременчука завітав Концертний «BIGBAND» Тбіліської мерії, до складу якого входять: директор Каха Маркозашвілі, піоністка Дінара Вірсаладзе та співаки – Майя Бараташвілі, Маріко Ебралідзе, Георгій Сухіташвілі.

Керівник міста Віталій Малецький сьогодні, 27 квітня, зустрівся з гостями з Грузії. Під час цієї зустрічі вони поділилися враженнями від фестивалю та цікавими фактами з життя Дмитра Тьомкіна, а також обговорили перспективи розвитку джазової музики.

Концертний "BIG BAND" Тбіліської мерії

Організатори фестивалю Ігор та Наталія Лещенко наголосили, що такі заходи в Кременчуці проводяться з тих часів, коли Віталій Малецький займав ще посаду заступника міського голови. Отож, у нашому місті джазова музика має хороші перспективи.

Директор Концертного «BIG BAND» Тбіліської мерії Каха Маркозашвілі, дякуючи меру, зазначив, що завдяки його особистого запрошення вони змогли приїхати до України та взяти участь у концертах.

Концертний "BIG BAND" Тбіліської мерії

Віталій Малецький в свою чергу висловив надію на те, що Кременчук запам’ятається гостям своєю гостинністю, а не тільки фестивалем, а дружні, культурні, економічні зв’язки між Кременчуком та Грузією розвиватимуться та міцнішатимуть.

Під кінець зустрічі в мерії гості акапельно виконали пісню «Суліко».

Концертний "BIG BAND" Тбіліської мерії

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов