У Кременчуці перевірили торгово-розважальний центр на Київській

ТРЦ

27 квітня в Кременчуці перевіряли торгово-розважальний центр по вулиці Київська, 5А, в якому розташовано сімейний центр «Острів Розваг».

У будівлі достатня кількість евакуаційних виходів, тринадцять пожежних кранів та тридцять сім вогнегасників. Попри це вогнегасники, що знаходяться на другому поверсі, а саме в «Фокстроті», не пройшли щорічну технічну перевірку.

Торгово-розважальний центр має окрему електрощитову, а також тут встановлені протипожежні двері. До того ж, по всьому центру є датчики диму та система пожежогасіння.

Як говорить керівник торгово-розважального центру Жанна Музика, звукову сигналізацію, що є в наявності, перевіряють раз у десять-чотирнадцять днів.

На третьому поверсі, де знаходиться «Острів розваг», подекуди не зрозуміло, що лунає пожежна тривога, адже звук сигналізації перебивають звуки ігрових автоматів.

За словами керівника центру, співробітники закладу в разі пожежі повідомлять по гучномовцю про тривогу, а охоронець знеструмить весь поверх.

Як говорить провідний інспектор ВЗНС Кременчуцького МРУ ГУ ДНС України в Полтавській області Марина Мартиненко, порушенням є те, що на другому поверсі закрито записний вихід у «Фокстроті». Отож, співробітників зобов’язали відкрити ці двері.

В «Острові Розваг» колони на шляху евакуації обшиті деревом, а цього бути не повинно, тому це також пообіцяли усунути.

Окрім того, на першому поверсі в магазині дверей і вікон, двері відкриваються всередину, а не по дорозі евакуації. Щодо двері, яка веде до евакуаційного виходу, то нею є виставковий екземпляр магазину без будь-яких покажчиків. Отож, не дуже зрозуміло, що саме ця веде до евакуаційного виходу, адже в цьому магазині двері повсюди.

До порушень також відноситься пожежний кран, який знаходиться за дверима (виставковим екземпляром) і доступ до нього утруднений.

Щодо супермаркету АТБ, розташованому у торгово-розважальному центрі, то система пожежної сигналізації тут окрема, а також є протипожежні штори, що опускаються в момент спрацювання датчиків. Як зазначила інспектор, закон подібні дії не забороняє.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов