• Головна
  • У Кременчуці перевірили торгово-розважальний центр на Київській
12:37, 29 квітня 2018 р.
Надійне джерело

У Кременчуці перевірили торгово-розважальний центр на Київській

ТРЦ

ТРЦ

27 квітня в Кременчуці перевіряли торгово-розважальний центр по вулиці Київська, 5А, в якому розташовано сімейний центр «Острів Розваг».

У будівлі достатня кількість евакуаційних виходів, тринадцять пожежних кранів та тридцять сім вогнегасників. Попри це вогнегасники, що знаходяться на другому поверсі, а саме в «Фокстроті», не пройшли щорічну технічну перевірку.

Торгово-розважальний центр має окрему електрощитову, а також тут встановлені протипожежні двері. До того ж, по всьому центру є датчики диму та система пожежогасіння.

Як говорить керівник торгово-розважального центру Жанна Музика, звукову сигналізацію, що є в наявності, перевіряють раз у десять-чотирнадцять днів.

На третьому поверсі, де знаходиться «Острів розваг», подекуди не зрозуміло, що лунає пожежна тривога, адже звук сигналізації перебивають звуки ігрових автоматів.

За словами керівника центру, співробітники закладу в разі пожежі повідомлять по гучномовцю про тривогу, а охоронець знеструмить весь поверх.

Як говорить провідний інспектор ВЗНС Кременчуцького МРУ ГУ ДНС України в Полтавській області Марина Мартиненко, порушенням є те, що на другому поверсі закрито записний вихід у «Фокстроті». Отож, співробітників зобов’язали відкрити ці двері.

В «Острові Розваг» колони на шляху евакуації обшиті деревом, а цього бути не повинно, тому це також пообіцяли усунути.

Окрім того, на першому поверсі в магазині дверей і вікон, двері відкриваються всередину, а не по дорозі евакуації. Щодо двері, яка веде до евакуаційного виходу, то нею є виставковий екземпляр магазину без будь-яких покажчиків. Отож, не дуже зрозуміло, що саме ця веде до евакуаційного виходу, адже в цьому магазині двері повсюди.

До порушень також відноситься пожежний кран, який знаходиться за дверима (виставковим екземпляром) і доступ до нього утруднений.

Щодо супермаркету АТБ, розташованому у торгово-розважальному центрі, то система пожежної сигналізації тут окрема, а також є протипожежні штори, що опускаються в момент спрацювання датчиків. Як зазначила інспектор, закон подібні дії не забороняє.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#торговорозважальнийцентр #сімейнийцентр #магазин #супермаркет #евакуаційнівиходи #пожежнікрани #вогнегасники #звуковасигналізація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...