• Кременчужани здобули медалі на Чемпіонаті України з дзюдо (фото)
12:10, 5 травня 2018 р.
Надійне джерело

Кременчужани здобули медалі на Чемпіонаті України з дзюдо (фото)

Чемпіонат України з дзюдо

З 4 по 5 травня у Дніпрі пройшов Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років.

Участь у змаганнях взяли 267 спортсменів із 22 областей України.

Кременчуцький спортсмен, вихованець спортивного клубу «Легіон-Спорт» Марандян Каро брав участь у змаганнях у складі збірної команди Полтавщини.

Марандян Каро у ваговій категорії 66 кілограма здобув золоту нагороду, а це означає, що він візьме участь у Чемпіонаті Європи з дзюдо до 23 років. Ці змагання відбудуться з 9 по 11 листопада в столиці Угорщини – Будапешті.

Окрім того, бронзову медаль Чемпіонату у ваговій категорії 52 кілограма виборола 14-річна Поліна Мусіхіна. Отож, якщо б дівчині було 16 років, то їй могли присвоїти норматив Майстра Спорту України.

Третє місце на змаганнях здобув Руслан Попович, який наразі виступає за Дніпропетровську область. В кроці від п'єдисталу у ваговій категорії більше 78 кілограмів залишилася вихованка Одеси, що зараз бориться за Кременчук, Олександра Єребакан.

За матеріалами прес-центру «Кремень Дзюдо».