• Головна
  • Компанія «Місто для людей. Кременчук» привітала ветеранів з Днем Перемоги (фото)
15:03, 8 травня 2018 р.
Надійне джерело

Компанія «Місто для людей. Кременчук» привітала ветеранів з Днем Перемоги (фото)

ветерани

ветерани

Почесною та доброю традицією компанії «Місто для людей. Кременчук» є привітання ветеранів з Днем Перемоги. Ось і цього року напередодні 9 травня ця компанія привітала ветеранів, що проживають на території її обслуговування, з Днем Великої Перемоги.

ветерани

Керівники управляючої компанії завітали додому до людей, які пройшли страшні роки випробування війни, та подякували їм за той подвиг, який вони здійснили. Окрім того, компанія, вітаючи ветеранів, вручила кожному з них квіти, солодощі та продуктові набори.

ветерани

ветерани

Ветерани радісно зустріли гостей та в теплій атмосфері згадали далекі важкі повоєнні роки, а також подвиги спочилих батьків і рідних. Окрім того, вони обговорили сучасні проблеми та питання, що хвилюють літніх людей.

ветерани

ветерани

Як говорить директор «Місто для людей. Кременчук» Анатолій Биценко, вітаючи героїв війни з 9 Травня, хочеться не тільки порадувати їх подарунками і подякувати за подвиг, який вони здійснили заради життя наступних поколінь, але і просто поговорити з ними. Для ветеранів важливо знати, що вони не забуті, про них пам'ятають та їм вдячні за їх непохитну мужність і патріотизм.

ветерани

ветерани

ветерани

ветерани

За матеріалами прес-центру «Місто для людей. Кременчук».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#компанія #містодлялюдей #кременчук #привітання #ветерани #квіти #солодощі #продуктовінабори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...