Сьогодні - День журналіста

6 червня кожного року в Україні відзначається професійне свято працівників засобів масової інформації – День журналіста.

Святкують цей День саме сьогодні невипадково, бо саме 6 червня 1992 року Спілка журналістів нашої країни була прийнята до Міжнародної федерації журналістів.

Для того, щоб підтримати ініціативу делегатів Першого Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів,  в Україні встановлено День журналіста за Указом тодішнього Президента країни Леоніда Кравчука від 25 травня 1994 року.

Міський голова Віталій Малецький такими словами привітав кременчуцьких журналістів із їх професійним святом:

«Шановні журналісти!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Журналістика — найважливіша та  найскладніша частина життя суспільства. Праця журналістів є почесною та необхідною, бо сучасність не можливо уявити без нескінченного потоку інформації. Розібратися в ньому громадянам допомагає ваш уважний, розсудливий погляд на факти.

Кременчужани мають достатній вибір  джерел інформації, і це є підтвердження тому, що Кременчук є  насправді сучасним, демократичним і прогресивним містом. Палке професійне слово журналістів зміцнює віру жителів нашого міста, вселяє в них надію та є безцінною підтримкою на невпинному шляху в майбутнє.

У цей святковий день бажаю всім представникам засобів масової інформації Кременчука  вдосконалення і зростання у професії, невичерпної енергії та геніальних творчих ідей. Злагоди та достатку вам і вашим родинам!»

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов