Кременчуцькі рятувальники перевірили лікарню «Придніпровська» (фото)

Сьогодні, 6 червня, в лікарні «Придніпровській», розташованій в Кременчуці по вулиці Логінова 1/4 , проводилася перевірка пожежної безпеки.

Як повідомила провідний інспектор ВЗНС Кременчуцького МРУ ГУ ДНС України в Полтавській області Марина Мартиненко, під час цієї перевірки було виявлено дуже багато недоліків.

У лікарні немає сигналізації та протипожежної системи оповіщення. Більшість пожежних кранів, які знаходяться в приміщенні, не укомплектовані пожежними рукавами та стволами. Гайки несиртифіковані та старого типу, тому їх потрібно міняти. До деяких пожежних шаф немає доступу, так як вони зачинені. Окрім того, пожежні крани  не перевірені (рукава не розкатувалися, не перевірялися, вода не пускалася), тому може виявитися, що вони знаходяться у непрацездатному стані.

Що стосується евакуаційних виходів, то половина з них зачинена. Окрім того, відсутні вказівники пожежного виходу. Всі схеми евакуацій потребують корегування.

Як повідомила рятувальникам адміністрація лікарні, у будівлі знаходиться двадцять один вогнегасник, але ця інформація не підтвердилася, адже вогнегасники знаходяться в зачинених кабінетах. Вогнегасники, які вдалося побачити, без раструбів, а це означає, що вони не спрацюють. До того ж, їх недостатня кількість.

На першому поверсі евакуаційний шлях облицьовано горючими матеріалами, що є порушення пожежної безпеки. В електрощитовій та в машинному відділенні ліфта відсутні протипожежні двері.

Місце зберігання пожежних балонів рятувальникам також не відчинили, проте сказали, що там знаходиться чотири балони, а по правилам безпеки має бути не більше одного.

На першому поверсі відсутні одні двері, що виходять у сходову клітину, а вони повинні там бути, тому це також є порушенням. Деякі евакуаційні шляхи захаращені різносторонніми матеріалами.

Адміністрація завірила рятувальників, що були проведені заміри опору ізоляції та обробка дерев’яної конструкцію даху вогнезахисним засобом. Документи про це вони повинні підготувати та показати.

Щодо поліклінічного відділення, то у ньому недостатньо вогнегасників і неперевірені пожежні крани. Наявні вогнегасники не пройшли технічне обслуговування. Окремі пожежні крани не укомплектовані пожежними рукавами та стволами.

Приміщення електрощитової захаращено та відсутні протипожежні двері. В зовнішній пожежній драбині зрізані сходи на рівні першого поверху. До того ж, відсутні двері на виході до сходової клітини на першому, другому та четвертому поверхах.

Наразі перевірка приміщення ще триватиме, а припис із повним обґрунтуванням, тобто вказаними пунктами порушень, та терміном на виконання передадуть директору лікарні, коли рятувальники його оформлять. Після цього документ відправлять у Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

лікарня перевірка рятувальники недоліки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
47 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Власть
Кременчуг – один из претендентов на получение Премии «Кришталь року». Эту награду получают города и общины Украины, которые получили наивысшие баллы индекса прозрачности местных бюджетов. Индекс показывает положение вещей в бюджетной сфере и служит указателем показателей и практик прозрачности бюджетного процесса, к которым стоит стремиться. «Кришталь року» отмечает лучшие города и общины, которые прошли оценку по международно признанной методологии. Чтобы...
Общество
Про то, как кременчужанку перевозили в службе 15-56 маршруткой Кременчуг-Киев, она рассказала в группе Х. Кременчуг.  Текст который написала Вика Артюшенко рассказывает о том, что из Кременчуга выехали на 30 минут позже. Через 80 км пути пробили колесо, водитель при смене колеса обнаружил что и запаска пробита. Оставив пассажиров в маршрутке мерзнуть, уехал на попутках ремонтировать колесо. В конце концов людей довез, «бубня под нос что пассажиры недовольн...
Общество
Нещодавно в Кременчуці подряпали скло та дерево зупинки, розташованої по вулиці Перемоги. Тепер же вандали добралися і до зупинки на вулиці Вадима Пугачова, 29. Тут ще не встигли доробити зупинку, а її вже встигли розбити. Любі кременчужани, якщо ви хочете, щоб у нашому місті було комфортно та красиво жити, поважайте та бережіть все те, що робиться для цього. Краще спрямуйте свою силу на розбудову Кременчука та покращення життя в ньому, а не на знищення ма...
Общество
В наш час проблема зі шкідниками дуже актуальна, особливо в багатоквартирних будинках. На перший погляд багато хто не зважає на цю проблему. А коли ж ця проблема виростає вже в лихо, тільки тоді люди і починають замислюватися наскільки  серйозні може це мати наслідки. Адже небезпека полягає в тому, що гризуни не тільки можуть псувати комунікації в будинку або речі мешканців у підвалах, але є ще переносниками різних захворювань і інфекцій. Це для людини мож...
Спорт
Кременчук: Бояршинов (Гордюшин); Толстушко - Грицких, Севрюгін - Горлушко, Хрішпенц - Бойових, Савицький -; Тютченко (А) - Красильников - Кривошапкін (А), Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Кисельов - Фурса - Зайцев, Поліщук - Ципнятов - Чорний. Дніпро: Петров (Сурканов); Білоусов - Декало, Афанасьєв - Матусевич, Пугачов - Шпак, Савченко - Будько; Янішевський (А) - Коляда (К) - Болдирєв, Золотухін - Мацейко - Жвачкін (А), Коваленко - Сірченко - Найдьонов, Т...
Общество
Скандал у школі №1 небезпідставний! У даному навчальному закладі на кухні повний безлад. Про це стало відомо 05366. com.ua  з власних джерел. «По-перше, шеф кухар не докладає продукти у готові напівфабрикати та страви. Щоб компенсувати кількість їжі, зменшує її якість. Наприклад, рибу може забрати кудись, а у тарілку дитині потрапляє страва з непотребу – додають перемолоті кісточки, плавники, шкіру, тощо – звідси зеленуватий колір тих же котлет. До них кид...
Власть
Ми пропонуємо до перегляду освітній ролик Нотаріальної палати України. У цьому ролику роз’яснюється обов’язковість і процедура нотаріальної згоди батьків на виїзд дитини за кордон. Нотаріальна палата України підготувала серію анімаційних роликів, у яких на конкретних прикладах розповідається про найпоширеніші нотаріальні дії. Мета цих роликів – здійснення просвітницької місії та інформування громадян про їх права, способи захисту законних інтересів, особли...
Общество
Работники коммунального предприятия «Благоустройство Кременчуга» готовят цветники, которые отцвели на улицах, в парках и скверах нашего города, к зимнему периоду. Коммунальщики убирают однолетние цветы и засохшие ветви можжевельника, обрезают и окучивают кусты роз, а также перекапывают на зиму клумбы. Благодаря труду озеленителей цветники весной засияют яркими красками. По материалам пресс-центра Кременчугского горисполкома.
Общество
У мікрорайоні Петрівка у Кременчуцідругий день поспіль не було світла, - заявила на сьогоднішній бюджетній комісії у виконкомі Оксана Піддубна. На лінії 1563 повідомили, що у Міськради виникла заборгованість перед «Міськсвітлом». Головний бухгалтер міста Тетяна Неіленко інформацію підтвердила: -Так, я телефонувала у «Міськсвітло», і це підтвердили. Але станом на сьогодні ситуацію вирішили. Позавчора ми думали, що це аварія, але вчора зрозуміли, що це  забо...