• Головна
  • Кременчуцькі рятувальники перевірили лікарню «Придніпровська» (фото)
15:37, 6 червня 2018 р.
Надійне джерело

Кременчуцькі рятувальники перевірили лікарню «Придніпровська» (фото)

Кременчуцькі рятувальники перевірили лікарню «Придніпровська» (фото), фото-1

Сьогодні, 6 червня, в лікарні «Придніпровській», розташованій в Кременчуці по вулиці Логінова 1/4 , проводилася перевірка пожежної безпеки.

Як повідомила провідний інспектор ВЗНС Кременчуцького МРУ ГУ ДНС України в Полтавській області Марина Мартиненко, під час цієї перевірки було виявлено дуже багато недоліків.

У лікарні немає сигналізації та протипожежної системи оповіщення. Більшість пожежних кранів, які знаходяться в приміщенні, не укомплектовані пожежними рукавами та стволами. Гайки несиртифіковані та старого типу, тому їх потрібно міняти. До деяких пожежних шаф немає доступу, так як вони зачинені. Окрім того, пожежні крани  не перевірені (рукава не розкатувалися, не перевірялися, вода не пускалася), тому може виявитися, що вони знаходяться у непрацездатному стані.

Що стосується евакуаційних виходів, то половина з них зачинена. Окрім того, відсутні вказівники пожежного виходу. Всі схеми евакуацій потребують корегування.

Як повідомила рятувальникам адміністрація лікарні, у будівлі знаходиться двадцять один вогнегасник, але ця інформація не підтвердилася, адже вогнегасники знаходяться в зачинених кабінетах. Вогнегасники, які вдалося побачити, без раструбів, а це означає, що вони не спрацюють. До того ж, їх недостатня кількість.

На першому поверсі евакуаційний шлях облицьовано горючими матеріалами, що є порушення пожежної безпеки. В електрощитовій та в машинному відділенні ліфта відсутні протипожежні двері.

Місце зберігання пожежних балонів рятувальникам також не відчинили, проте сказали, що там знаходиться чотири балони, а по правилам безпеки має бути не більше одного.

На першому поверсі відсутні одні двері, що виходять у сходову клітину, а вони повинні там бути, тому це також є порушенням. Деякі евакуаційні шляхи захаращені різносторонніми матеріалами.

Адміністрація завірила рятувальників, що були проведені заміри опору ізоляції та обробка дерев’яної конструкцію даху вогнезахисним засобом. Документи про це вони повинні підготувати та показати.

Щодо поліклінічного відділення, то у ньому недостатньо вогнегасників і неперевірені пожежні крани. Наявні вогнегасники не пройшли технічне обслуговування. Окремі пожежні крани не укомплектовані пожежними рукавами та стволами.

Приміщення електрощитової захаращено та відсутні протипожежні двері. В зовнішній пожежній драбині зрізані сходи на рівні першого поверху. До того ж, відсутні двері на виході до сходової клітини на першому, другому та четвертому поверхах.

Наразі перевірка приміщення ще триватиме, а припис із повним обґрунтуванням, тобто вказаними пунктами порушень, та терміном на виконання передадуть директору лікарні, коли рятувальники його оформлять. Після цього документ відправлять у Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарня #перевірка #рятувальники #недоліки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...