
09:31, 7 червня 2018 р.
Надійне джерело
У Кременчуці крадії обчистили магазин і ательє

крадії
6 червня о 8 годині до правоохоронців Кременчука звернулась 37-річна містянка та повідомила, що в ніч на 6 червня з магазину, розташованого по вулиці Героїв Бреста, крадії поцупили гроші та цигарки.
Загальна сума збитку становить п’ять тисяч гривень.
До приміщення злодії проникли пошкодивши замок.
Цього ж дня до Кременчуцького відділення поліції №1 (Крюків)звернулась 55-річна місцева жителька та повідомила, що в період часу з 19 години 5 червня до 7:45 6 червня з ательє невідомі винесли гроші, ноутбук «Lenovo» та мобільний телефон «Huawei». Трапилася ця подія на проспекті Свободи.
Загальна сума збитку становить п’ятнадцять тисяч гривень.
У приміщенні злодюжки опинилися віджавши металопластикове вікно.
Кримінальні провадження відкрито за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення).
Про це повідомили у прес-центрі Кременчуцького відділу поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:05
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Оголошення
14:22, 2 грудня
88
14:05, 5 грудня
20:55, 30 листопада
9
09:21, 28 листопада