Пляжний сезон закінчився: у Дніпрі кишкова паличка перевищила норму

пляж

Тільки-но розпочався пляжний сезон, а санітарні лікарі не рекомендують купатися на пляжі «Центральний», тому що індекс лактозо позитивної кишкової палички перевищує норму.

У рамках моніторингового спостереження в Кременчуці проводиться щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб води відкритих водойм у місцях масового відпочинку містян.

Результати лабораторних досліджень від 5 червня показали, що на пляжі «Центральний» мікробіологічна забрудненість річки Дніпро не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

На початку пляжу в районі кафе «Ахтамар» та наприкінці в районі колишнього кафе «Арарат» індекс лактозо позитивної кишкової палички становить 240 тисяч, а норма – 10 тисяч.

Цей орієнтовний показник свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Якщо лактозо позитивна кишкова паличка потрапить у шлунково-кишковий тракт людини, то вона може викликати гострі кишкові інфекції, особливо небезпечні для малечі.

Для того, щоб не допустити виникнення масових інфекцій захворювань під час відпочинку, рекомендується не купатися на пляжі «Центральний» та не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для купання.

Щодо річки Сухий Кагамлик, то на пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» індекс лактозо позитивної кишкової палички на початку та в кінці пляжу становить 2 300, а норма – 5 тисяч. Це означає що ця вода річкова відповідає санітарно гігієнічним нормам.

Про це повідомляє Кременчуцький міськрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
558 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов