У Кременчуці полегшать життя людям з інвалідністю

люди з інвалідністю

За статистикою, за час ведення військових дій на сході країни кількість людей із обмеженими фізичними можливостями в Україні зросла майже на дванадцять відсотків. Отож, нагальною є необхідність в облаштуванні об’єктів соціальної інфраструктури засобами допоміжного руху.

На засіданні комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Кременчука особливу увагу звернули на наявність пандусів і їх відповідності вимогам Державних будівельних норм, а також зручності в користуванні ними людьми з інвалідністю.

Будівлі, що звели минулого століття, відрізняються від новобудов, а тому допоміжні засоби руху в них повинні бути інші за своєю структурою та побудовою. Під час будівництва пандусів власникам не потрібно оформляти документи на землю, а варто тільки звернутися в орган місцевого самоврядування за отримання технічних умов.

Окрім того, діюче законодавство України вимагає створити безперешкодне життєве середовище в об’єктах нового будівництва. Штраф за невиконання цих норм на головного інженера проекту накладається у вигляді від двох до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Покарання чекає і на проектну організацію, а становить воно дев’яносто прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Управління архітектурно-будівельного контролю у межах своїх повноважень стежить за самим ходом будівництва.

На засіданні обговорили також виділення місць на парковках для транспортних засобів людей із інвалідністю. Відповідно до вимог закону ці місця повинні складати десять відсотків від загальної кількості парковочних місць на автомобільних стоянках тощо.

Заступник міського голови Дмитро Кравченко доручив керівникам структурних підрозділів виконкому міської ради обстежити підпорядковані їм заклади на предмет створення в них безперешкодного середовища для людей з інвалідністю та підготувати пропозиції, які стосуються покращення стану доступності в установах соціальної сфери Кременчука. Якщо буде необхідно, то залучити до цієї роботи представників громадських організацій громадських активістів із числа такого населення.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
40 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов