У Кременчуці частина пожежних гідрантів недієздатна

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомили, що в Кременчуці 132 об’єкти з масовим перебуванням людей.

Наразі триває перевірка на дотримання в них правил пожежної безпеки. Увага при перевірках приділяється облаштуванню в кожному з закладів системи протипожежного захисту.

До того ж, перевірили відповідність нормам пожежної безпеки пожежних гідрантів у Кременчуці, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Кременчукводоканал», а їх аж 1 222. Під час перевірок в частині організації безперебійної роботи пожежних гідрантів виявили низку недоліків, зокрема четверта частина з них недієздатна.

Комунальне водопостачальне підприємство має шість резервуарів з чистою водою, що можуть бути використані для заправки пожежних автомобілів.

Як повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства міста Іван Москалик, протягом року за кошти міського бюджету відремонтували 18 пожежних гідрантів комунального підприємства «Кременчукводоканал». На відновлення роботи решти пожежних гідрантів спрямують бюджетні кошти після перегляду виконання показників міського бюджету за шість місяців.

Що стосується закладів освіти, то всі 83 навчальні установи забезпечені вогнегасникамив достатній кількості. До того ж, у навчальних закладах Кременчука почали встановлювати автоматичну систему пожежного оповіщення.

У 14 закладах медичної сфери комунальної форми власності в рамках фінансових можливостейтакож проводиться робота з протипожежної безпеки. 4 лікарні частково мають автоматичне обладнання системи пожежної сигналізації з виведенням її на спільний пункт керування. Окрім того, 20 пожежних гідрантів, які стоять на балансі управління охорони здоров’я міста, технічно справні.

Заходи щодо дотримання пожежної безпеки в закладах культури проводяться відповідно до планів. Торік у міському палаці культури облаштували системи пожежної сигналізації та пожежної сповіщення.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
18 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов