Пожежна інспекція: у Міському палаці культури безпечно відпочивати та розважатися (фото та відео)

Сьогодні, 12 червня,  в Кременчуці пожежні інспектори перевіряли стан пожежної безпеки у Міському палаці культури.

Палац з 2016 року обладнаний системою пожежної сигналізації, що знаходиться в робочому стані. Під час перевірки вмикалася сигналізація. Сигналізація та мовленнєве оповіщення знаходяться в працездатному стані.

Щодо вогнегасників, то їх достатня кількість, а технічне обслуговування проводиться вчасно. До того ж, у Міському палаці культури є вогнегасники на п’ятдесят та сто літрів.

У приміщенні завжди чергують на пожежному пості члени добровільної пожежної дружини, котрі одночасно з цим є співробітниками закладу.

Інспектори перевірили також і працездатність протипожежної завіси, що знаходиться в порталі сцени. Ця спеціальна завіса під час пожежі опускається та відокремлює сцену від глядацького залу.

У палаці сцена та електрощитові відділенопротипожежними дверима. Такі двері за останні два роки встановили вже вісім штук.

Що стосується евакуаційних виходів, то вони обладнані світловими показчиками «вихід», які вмикаються при спрацюванні пожежної сигналізації. Всі виходи не захаращені та були відчинені.

Окрім того, у 2016 році дерев’яні конструкції сцени обробили вогнезахисним розчином.

Всі працівники закладу пройшли навчання та інструктажі з пожежної безпеки.

На сьогодні у палаці необхідно відновити автоматичну систему пожежогасіння та внутрішніх пожежних кранів.Окрім того, відокремити декілька приміщень протипожежними дверима.

Цьому приміщенню інспектор може поставити оцінку добре, адже за останні декілька років керівництво Міського палацу культури зробили дуже багато, що стосується пожежної безпеки закладу.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Полтавській області.

Нагадаємо, у цей же час інший інспектор перевіряв безпеку у Міському пологовому будинку.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
36 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов