
14:39, 13 червня 2018 р.
Надійне джерело
Кременчуцькі комунальники озеленюють територію біля річкового вокзалу (відео)

Працівники комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» продовжують озеленювати місто.
На сьогодні комунальники проводять роботи з благоустрою території поблизу річкового вокзалу. До речі, цього року ця територія перейшла в підпорядкування комунального підприємства.
Для того, щоб протягом сезону територія буяла від різнобарвних квітів, наразі озеленювачі прополюють існуючі клумби, а також висаджують однорічні та багаторічні рослини. Окрім того, хвойним і самшитовим рослинам роблять фігурні «стрижки».
За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
2 червня
ТОП новини
Оголошення
15:30, 29 травня
14:03, 30 травня