Пожежна інспекція: безпека Лікарні «Кременчуцька» на трієчку (фото)

Сьогодні, 13 червня, кременчуцькі пожежні інспектори перевірили стан пожежної безпеки у Лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Під час цієї перевірки виявили ряд недоліків, серед яких нових порушень майже немає.

Найбільшим недоліком є несправність системи внутрішнього протипожежного водогону, зокрема пожежних кранів. Пожежні насоси цієї системи знаходяться в непрацездатному стані. Окрім того, не всі пожежні кран-комплекти укомплектовані пожежними рукавами та стволами, а деякі шафи, в яких вони розміщуються, потребують ремонту та оновлення.

Коридори першого поверху обшиті матеріалами з невідомими показниками горючості. На деяких сходових клітинах відсутні огорожі віконних отворів.

Дерев’яні конструкції даху лікарні мали бути оброблені противогневим засобом, адже термін минулого проведення уже закінчився, але цього не було зроблено.

Що стосується позитивних моментів, то третій поверх обладнано пожежною сигналізацією та там всі пожежні шафи знаходяться в нормі. Пожежні крани укомплектовані, а також вогнегасників вистачає та їх технічне обслуговування проведено вчасно.

Шляхи евакуації, сходові клітини не захаращені. Двері, крім одних на першому поверсі стаціонару, відчинені. До того ж, сходові клітини не обшиті горючими матеріалами.

Заміри опору ізоляції проводилися, а також у лікарні з документами все в порядку.

Щодо відділення, розташованого на проспекті Лесі Українки, то там також є недоліки, котрі стосуються пожежних кранів і протипожежних дверей в електрощитовій. Окрім того, необхідно докупити вогнегасників та встановити протипожежну сигналізацію.

Отож, загальна оцінка пожежної безпеки, яку отримала Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» від інспекторів, становить «3» бала.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Полтавській області.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
31 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов