Про доброчинців, які рятували людей у роки Голодомору, розшукують інформацію

Для того, щоб вшанувати пам’ять людей, які допомагали вижити постраждалим у роки Голодомору та чинили опір геноцидній політиці, Український інститут національної пам’яті збирає інформацію про доброчинців, які рятували людей в роки Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Цього року, у вісімдесят п’яті роковини Голодомору 1932-1933 років, інститут відновлює Всеукраїнську акцію «Людяність у нелюдяний час», яку започаткували ще в 2009 році.

Отож, Український інститут національної пам’яті закликає всіх, кому відома інформація про доброчинців у роки Голодомору, надсилати матеріали на електронну пошту uinp@memory.gov.ua та поштову скриньку на адресу 01021, місто Київ, вулиця Липська, 16, з темою «Людяність у нелюдяний час».

Надана інформація повинна бути достовірна з зазначенням джерел (архівні й опубліковані матеріали, усні та письмові свідчення), а зміст повинен відповідати меті акції та висвітлювати благородні вчинки рятівників у роки Голодомору.

Необхідно це задля створення Українським інститутом національної пам’яті другого доповненого видання книги «Людяність у нелюдяний час». Учасникам акції, матеріали яких увійдуть до цієї збірки, безкоштовно презентують примірник видання.

Нагадаємо, у 2013 році світ побачила книга «Людяність у нелюдяний час. Доброчинці в часи Голодомору», до якої увійшли зібрані історії під час такої акції.

За матеріалами Українського інституту національної пам’яті.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов