• Головна
  • Про доброчинців, які рятували людей у роки Голодомору, розшукують інформацію
13:29, 18 червня 2018 р.
Надійне джерело

Про доброчинців, які рятували людей у роки Голодомору, розшукують інформацію

Про доброчинців, які рятували людей у роки Голодомору, розшукують інформацію, фото-1

Для того, щоб вшанувати пам’ять людей, які допомагали вижити постраждалим у роки Голодомору та чинили опір геноцидній політиці, Український інститут національної пам’яті збирає інформацію про доброчинців, які рятували людей в роки Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Цього року, у вісімдесят п’яті роковини Голодомору 1932-1933 років, інститут відновлює Всеукраїнську акцію «Людяність у нелюдяний час», яку започаткували ще в 2009 році.

Отож, Український інститут національної пам’яті закликає всіх, кому відома інформація про доброчинців у роки Голодомору, надсилати матеріали на електронну пошту [email protected] та поштову скриньку на адресу 01021, місто Київ, вулиця Липська, 16, з темою «Людяність у нелюдяний час».

Надана інформація повинна бути достовірна з зазначенням джерел (архівні й опубліковані матеріали, усні та письмові свідчення), а зміст повинен відповідати меті акції та висвітлювати благородні вчинки рятівників у роки Голодомору.

Необхідно це задля створення Українським інститутом національної пам’яті другого доповненого видання книги «Людяність у нелюдяний час». Учасникам акції, матеріали яких увійдуть до цієї збірки, безкоштовно презентують примірник видання.

Нагадаємо, у 2013 році світ побачила книга «Людяність у нелюдяний час. Доброчинці в часи Голодомору», до якої увійшли зібрані історії під час такої акції.

За матеріалами Українського інституту національної пам’яті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#доброчинці #голодомор #інформація #всеукраїнськаакція #відновлення #матеріали #людяністьунелюдянийчас #книга #історії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...