
16:02, 20 червня 2018 р.
Надійне джерело
У Горішніх Плавнях жінка народила дитину вдома

Сьогодні, 20 червня, близько 4 години ранку на підстанцію екстреної медичної допомоги Горішніх Плавнів надійшов виклик. Жінка, тільки-но народивши, відразу викликала «швидку» додому. Отож, медики прибули на третій період пологів.
Завідувач підстанцією Павло Літунів повідомив, що 35-річна жінка свідомо пішла на цей крок, а пологи проходили у воді. Народилася здорова доношена дівчинка.
Коли медики прибули до жінки додому, то там в цей час була старша дитина, яка і відкрила двері. Чоловік знаходився на роботі, тому він прийшов пізніше. Громадянку госпіталізували до пологового відділення міської лікарні. За висновком неонатологів, стан новонародженої оцінюється в дев’ять балів за шкалою Апгар (оцінка здорового малюка вісім-десять балів).
Як повідомляє лікар, випадки, коли місцеві жителі свідомо йшли на пологи вдома, вже були, незважаючи на великий ризик.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
17 червня
17:25
16 червня
Ванна прямокутна: класика, яка не втрачає актуальності
Новини компаній
11:00
16 червня
ТОП новини
Оголошення
21:44, 14 червня
21:44, 9 червня
33
21:56, 12 червня
09:40, Вчора
12
live comments feed...