Незвідана Україна: унікальне рожеве озеро дивує та лікує українців

лемурійське озеро

Лемурійське озеро, що знаходиться поблизу села Григорівка Херсонської області, має цілющі здібності, а його вода і грязь за своїми властивостями не мають аналогів у Європі. 

Вміст солі у озері становить до трьохсот грамів на літр, а тому в ньому неможливо втонути. Проте головне в водоймі інше – вона лікує шкіру та суглоби.

Лемурійське озеро

Як з’ясував Одеський інститут курортології після кількарічних досліджень води Рожевого озера, вода і грязь звідси насичені низкою хімічних елементів, а тому здатні лікувати.

Унікальне джерело відкрили випадково, коли наприкінці шістдесятих років тут впав військовий літак, величезна воронка стала заповнюватися водою. Про дивовижні властивості водойми ніхто не здогадувався довгий час.

лемурійське озеро

Як говорить сільський голова Григорівки Сергій Кліщевський, на розвиток та вивчення цього запиту витратили дванадцять років. Активніше дослідження почали проводитися, коли люди почали вірити в цілющість води та приїжджати.

Лемурійське озеро

Отож, це озеро приносить здоров`я людям, а ще прибуток для сусіднього села. Адже майже в кожній хаті здають житло для туристів, які приїжджають сюди практично цілий рік.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
228 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов