18:00
24 липня
21 червня о 9:39 у селі Білецьківка Кременчуцького району загорівся полігон твердих побутових відходів загальною площею п'ять тисяч метрів квадратних.
Як повідомляє керівник Кременчуцького міськрайонного відділу управління ДСНС України в Полтавській області Сергій Геращенко, унаслідок цього вогонь знищив двісті квадратних метрів побутового сміття.
Причиною виникнення пожежі стало необержне поводження з вогнем невідомої особи.
Окрім того, вчора о 15:42 у Кременчуці по вулиці Профспілкова також сталася пожежа на відкритій території.
Під час цієї пожежі вогонь знищив п'ять автомобільних гумових шин.
Наразі встановлюється причина пожежі.